Drakonidy

Wstępne informacjeOpisPokemony

Flygon
Klasa Trenerska:
Drakonidy (jap. 流星の民 Meteor people)
Płeć: Mężczyzna/Kobiety
Miejsce zamieszkania: Regin Hoenn

FlygonDrakonidy to społeczność, która żyje w Meteor Falls w towarzystwie smoczych pokemonów. Czczą Rayquazę nazywają ją Świętym Smokiem. Jedynymi znanymi członkami jest Zinnia, Aster, Jenga, Renza i Tomatoma. Obecnie przewodzi nimi Starsza. Tysiąc lat temu ludzie tej społeczności przewidzieli zniszczenie planety przez meteoroid. Widza przekazywana z pokolenia na pokolenie miała przysłużyć zapobiegnięciu tej katastrofie.
Pokemony, które posiada:
Flygon
Imię:
Gatunek: Flygon (trzy)
Typ: Ziemny/Smoczy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Flygon został użyty do transportu drogą powietrzną.

Mega slowbro Slowbro
Imię:
Gatunek: Slowbro
Typ: Wodny/Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Slowbro został wystawiony do walki z Rubym i Latiosem, gdy ci wracali z Podniebnej Wieży. Mógł stać w powietrzu dzięki aerodynamicznym wiatrom, tworzonym przez smocze Pokémony. Odbył Mega Ewolucję. Do walki jednak nie doszło, ponieważ Ruby wytłumaczył, że nie jest najeźdźcą wieży.

Sableye
Imię:
Gatunek: Sableye
Typ: Mroczny/Duch
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Sableye został wystawiony do walki z Rubym i Latiosem, gdy ci wracali z Podniebnej Wieży. Mógł stać w powietrzu dzięki aerodynamicznym wiatrom, tworzonym przez smocze Pokémony. Odbył Mega Ewolucję. Do walki jednak nie doszło, ponieważ Ruby wytłumaczył, że nie jest najeźdźcą wieży.

Mawile
Imię:
Gatunek: Mawile
Typ: Stalowy/Wróżkowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Mawile został wystawiony do walki z Rubym i Latiosem, gdy ci wracali z Podniebnej Wieży. Mógł stać w powietrzu dzięki aerodynamicznym wiatrom, tworzonym przez smocze Pokémony. Odbył Mega Ewolucję. Do walki jednak nie doszło, ponieważ Ruby wytłumaczył, że nie jest najeźdźcą wieży.

Share

Translate »