Dobre wieści

Hej! Mam dla was dobre wieści. Strona stała tak naprawdę z dwóch powodów – niesamowite upały, które przegrzewały nam laptopy i komputery oraz nasze mózgi nie pozwalały na sprawne prowadzenie i aktualizowanie strony. Drugim, poważniejszym powodem było zbyt dobre i dynamiczne rozwinięcie się strony, na której zrobiło się za ciasno (zabrakło miejsca na naszym serwerze). Admini złożyli się tyle, ile mogli, jednak zabrakło nam niewielkiej ilość kwoty: 72 zł. Dzisiaj udało nam się dobić do tej sumy, a nawet uzbierać nieco więcej. Skończyliśmy z wynikiem 91.50 zł! Nadwyżka, czyli 19.50 zł zostanie przeniesiona na zbiórkę japońskich mang, która ma wystartować jesienią. Za pomoc z całego serducha dziękujemy!

Nasz start zaczniemy od zaległości. Na początku coś w klimatach pierwszych filmów. Proponujemy dziś dwie pozycje, które nie są dostępne w żadnym zakątku internetu w języku innym niż japoński. Pokemon Film 1: Zemsta Mewtwo, narysowany przez Toshihiro Ono, znanego głównie z serii Dengeki Pikachu:

Kolejną propozycją jest zamykające drugą część projektu Artura rozdziały do Pokemon Film 2: Uwierz w swoją siłę:

Miłego czytania i do jutra ;)

 

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+