DJ Marry

Wstępne informacjeOpisPokemony

DJ MARRY2DJ Marry (jap. クルミ Kurumi)
Płeć: Kobieta
Miasto rodzinne: Goldenrod
Zawód: Prezenterka radiowa
Dodatkowe informacje: Jest przyjaciółką Whitney

DJ MARRYOpis: DJ Mary jest sławną piosenkarką radiową w Johto, celebrytką oraz najlepszą przyjaciółką Whitney, od której dostała Smeargle’a. Prowadzi show ”Godzina piosenek pokemon z DJ Marry” i ”Godzinę z Pokemonami”, w której gościnnie występuje Profesor Oak. Zwykle śpiewa piosenki własnego wykonania, jednak czasami śpiewa covery piosenek typu ”Chłopiec na Laprasie”.

Największym fanem DJ Marry jest Gold.
W serii G/S/C pojawiła się kilka razy. Po raz pierwszy kiedy robiła wywiad z profesorem Oakiem oraz gdy spotkała się z Goldem, który wyłudził od niej autograf. Potem wyruszyła razem z ekipą do miasta Mahogany, gdzie chciała zrobić reportaż o Suicune, który wyzywał na pojedynek liderów. Komentowała również waDJ MARRY2lki mające miejsce podczas otwarcia Ligi Pokemon, w którym zmierzali się liderzy z Kanto i Johto. Była świadkiem przejęcia stadionu przez Zamaskowanego Mężczyznę oraz kazała swojemu Smargleowi skopiować ogień Enteia, dzięki czemu można było roztopić niepokonany lód Pryce’a.
W serii HG/SS Mary była jedną z komentatorek zawodów Pokeathlonu. Tam oddała Smeargle Whitney

Pokemony, które posiada:
Smearlge
Imię: Smea-smea
Gatunek: Smeargle
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Smearlge”. Z początku należał do Whitney, jednak został podarowany DJ Marry. Podczas ataku zespołu Rocket, użył ataku „szkicu”, dzięki temu sklonował ognisty podmuch Enteia. Skopiowany ogień rozpuścił trudno roztapiany lód Pryce’a.

Bardzo lubi dokuczać Goldowi (malując go po twarzy).

Share

Translate »