Darach

Wstępne informacjeOpisPokemony

Darach
Imię:
Darach (jap. コクラン Kokuran)
Płeć: Mężczyzna
Tytuł: Lokaj Zamku
Siedziba: Zamek Walk
Wydruk: Zamek

DarachMężczyzna jest kamerdynerem panienki Caitlin. Chociaż dziewczynka jest posiadaczką Zamku w Strefie Walk, to mężczyzna bierze udział w walkach. Podczas batalii człowiek z opanowanego człowieka zmienia się w osobę pełnej żądzy wygrania.

Darach zadebiutował w serii Platinum, gdzie przyjął wyzwanie od panienki Berlitz. Platinum wyzwala mężczyznę, ponieważ chciała zdobyć informację na temat odwróconego świata. Darach podczas starcia ujawnił swoją drugą osobowość (podczas gdy na co dzień zachowuje spokój, podczas walk zachowuje się jak szaleniec). Ostatecznie mężczyzna przegrał i udostępnił bohaterce bibliotekę, w której mogła znaleźć pożądane informacje.

Pokemony, które posiada:
gallade
Imię: ???
Gatunek: Gallade
Typ: Psychiczny/Walczący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Porygon Z”. Gallade po raz pierwszy pojawił się w Zamku Walk. Zachowywał się niczym ochroniarz Caitlin. Podczas walki z Platinum pokemon był wystawiony jako pierwszy. Pokonał Rapidasha i Loppuny przeciwniczki, jednak sam został pokonany przez Empoleon.

houndoom
Imię: ???
Gatunek: Houndoom
Typ: Ciemność/Ognisty
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Gallade II”. Houndoom to drugi wystawiony do walki przeciwko Platinum pokemon. Został pokonany przez Empoleon. Jego jedyny znany ruch to „ognisty kieł”.

staraptor
Imię: ???
Gatunek: Staraptor
Typ: Normalny/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Gallade II”. Staraptor został użyty do walki przeciwko Platinum. Pokemon stosował kombinację ataków dezorientujących przeciwnika i leczących własne rany. Mimo przewagi został pokonany przez „zamieć” Empoleona.

Share

Translate »