Dahlia

Wstępne informacjeOpisPokemony

DahliaImię: Dahlia (jap. ダリア Dahlia)
Płeć: Kobieta
Tytuł: Gwiazda Arkady
Siedziba: Arkada Walk
Wydruk: Arkada

DahliaDahlia po raz pierwszy pojawiła się w serii Platinum, wśród swoich towarzyszy ze Strefy Walk – Palmerem, Argentą i Thortonem.
Kobieta pojawiła się w Arkadzie Walk. Tam Platinum wygrała wystarczającą liczbę walk, by móc się zmierzyć z tutejszym mózgiem.
Przyjęła wyzwanie od Panienki Berlitz.
Dziewczyny walczyły w Ruletce Walk. Z powodu niespodziewanego trzęsienia ziemi Platinum nie mogła zatrzymać ruletki w odpowiednim czasie (dziewczyna się w tym specjalizowała). Los padł na zasadę, by przeciwnicy zamienili się swoimi drużynami. Dahlia z początku miała przewagę w walce, ponieważ jej przeciwniczka miała opory przed atakowaniem swoich pokemonów. Kobieta ostatecznie przegrała (nie mogąc pogodzić się z porażką zaczęła ostro trenować swoje pokemony). Kobieta w nagrodę powiedziała wszystko, co słyszała o odwróconym świecie.
Ulubionym powiedzeniem kobiety jest ”Que sera, sera”
Pokemony, które posiada:
2
Imię:
Gatunek: Togekiss
Typ: Normalny/Latajacy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Ivysaur”. Ludicolo został wystawiony do bitwy w Arkadzie Walk przeciwko Platinum. Jednak podczas meczu pokemon miał stać po stronie Platinum i walczyć z Dahlią. Zadał poważne obrażenia Rapihaskowi. Po wygranej Platinum wrócił do swojej oryginalnej trenerki.

3
Imię:
Gatunek: Medicham
Typ: Walczący/Pychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Ivysaur”. Medicham został wystawiony do bitwy w Arkadzie Walk przeciwko Platinum. Jednak podczas meczu pokemon miał stać po stronie Platinum i walczyć z Dahlią. Zdołał pokonać Rapidasha. Po wygranej Platinum wrócił do swojej oryginalnej trenerki.

4
Imię: –
Gatunek: Ludicolo
Typ: Wodny/Roślinny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Ivysaur”. Ludicolo został wystawiony do bitwy w Arkadzie Walk przeciwko Platinum. Jednak podczas meczu pokemon miał stać po stronie Platinum i walczyć z Dahlią. Szybko został pokonany przez Loppuny. Po wygranej Platinum wrócił do swojej oryginalnej trenerki.

Share

Translate »