Czy są tu grzeczne dzieci?

Hoł hoł hoł! Usłyszałem od pewnej pani, która zarządza tą stroną, że tutaj znajdują się grzeczni użytkownicy. Postanowiłem odwiedzić was jako pierwszych z workiem pełnym prezentów! Aby nie przedłużać podam ich listę:

Na pierwszy rzut idzie ukochany przez was Pokemon Special seria Sun/Moon. Jak wiecie w poprzednim rozdziale nasi bohaterowie zaginęli na pół roku. Ciekawe czy w tym rozdziale się odnajdą?Kolejny jest rozdział siódmy do Dobrych Partnerów. Tym razem zostanie przedstawiony Mistrz pokemon Unovy – Alder:

Mało? To może AŻ 9 rozdziałów do Mobilize! Pokemon Ranger? Poniżej możecie ściągnąć wszystkie rozdziały tej serii :)


Macie racje, gdy kończy się jedna seria, trzeba rozpocząć coś innego. Dlatego mamy dla was dwie nowości. Pierwsza to Pokémon Battle Stories:

A drugi tytuł to Pokemon Agita, przetłumaczony przez Mikę i Artura:

 

Hm…. jednak coś mało świątecznie w tej paczce… to co powiecie na fanowski komiks finlandzkiego autora Rohanite?

Hmmmmm, sporo tych mang. Smutna byłaby ta jednolitość, dlatego chciałbym zaprezentować wam najnowszy dział powstały na PokeSpecialu. To AZYL, w którym znajdziecie rzeczy inne, niż te związane z mangą pokemon w ogóle, które zostały odrzucone przez inne strony. Na początek prezentujemy polskie napisy do odcinków specjalnych Pokemon Mystery Dungon

Na koniec pragnę przypomnieć, że dzisiaj urodziny obchodzi jedna z postaci Pokemon Adventures/Special – Silver! Także wszystkiego najlepszego i dla niego

A wam dzieciaczki pozostało mi życzyć zdrowych i ciepłych świat, pełnych mang i polskich tłumaczeń.

Wasz Mikołaj

Share