Członkowie Zespołu Skull

Wstępne informacjeOpisPokemony

Czonkowie Zespołu Skull (jap. スカルだんのしたっぱ Team Skull Underling)

 

Członkowie Zespołu Skull zadebiutowali w serii Pokemon Special Sun/Moon. Mężczyzna, oznaczony jako „Członek A” wraz z partnerką nadzorował zatrudnionego Suna, którego zadaniem było oczyszczanie plaży z Pyukumuku. Ci jednak nieuczciwie postępowali względem kuriera – podrzucili chłopakowi Pyukumuku i oskarżyli, że nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, dlatego miał dostaćmniejszą wypłatę. Moon, widząc oszustwo, sprowokowała do walki członków, która zakończyła się ich porażką (dzięki Sunowi).

Później obydwoje zgłosili wszystko swojemu szefowi – Guzmie. Ten nakazał odnaleźć chłopaka, jednak on chciał osobiście wymierzyć karę chłopakowi.

Jeszcze ci sami członkowie pojawili się na festiwalu, by tam rozłożyć stragan z pieczonymi ogonami Slowpoke’ów. Tam ponownie spotkali się z Sunem. Członek A chciał sprowokować do walki, jednak został powstrzymany przez Halę, który nakazał uczestnikom turnieju czekać w swoich namiotów (członek A również miał wziąć w nim udział). Jednak gdy mężczyzna miał walczyć z Sunem, przeszkodził mu sam Guzma, który zajął miejsce swojego podwładnego.

Podczas walki dokuczał spikerowi, który komentował walkę na niekorzyść Zespołu Skull.
Po turnieju członkowie udali się w morski pościg za Sunem. Jednak Moon spowolniła wrogów, używając Rowleta i jagody salac.

Następnym razem grupa członków zaatakowała Kiawe. Po czasie musieli zmierzyć się z Mallow i Laną, jednak z łatwością zostali pokonani.

Kiedy Kapitanowie doszli do miasta Po, w tle pojawiło się kilku członków bandy. Kilku z nich nie podobało się zachowanie Lany i próbowali wszcząć bójkę.

Członkowie Zespołu Skull pokazani zostali w mieście Po. Tam stoczyli walkę z Kapitanami Prób, którzy przybyli do ich bazy aby porozmawiać. Sytuacja jednak wymknęła się z sytuacji, gdy Ultra Bestie, które z pozoru miały stać po stronie Zespołu Skull, zaczęły atakować członków tej bandy.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Salandit (wiele)
Typ: Trujący/Ognisty
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Dwa Salandity zostały użyte przez Członków Zespołu Skull do zaatakowania Suna, w celu ukarania chłopaka za rzekome niewłaściwe wykonanie swojej roboty z oczyszczania plaży z Pyukumuku. Gdy Pokémony zaatakowały Moon, która zauważyła przekręt, Sun wysłał do walki Dollara, wymuszając na Salanditach wycofanie się.

Później kilka Salanditów pojawiło się w mieście Po w towarzystwie Salazzle Plumerii.


Imię:
Gatunek: Pyukumuku
Typ: Wodny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Pyukumuku należy do Członka A, który zlecił Sunowi zbieranie Pyukumuku. Gdy chłopak skończył pracę chłopak podrzucił swojego Pokémona, oskarżając kuriera o niedbalstwo. Później Pokémon był obwiniany przed swojego trenera, że Pokémon nie spisał się przy swojej robocie. Pyukumuku w zamian uderzył swojego pana.


Imię:
Gatunek: Salaazle (dwa)
Typ: Ognisty/Trujący
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Dwa Salazzle zostały użyte do zaatakowania Suna i reszty bohaterów na Wzgórzu Pamięci. Walczyły przeciwko Araquanid Lany i Steene Mallow, które zrewanżowały się na Pokémonach za zaatakowanie Kiawe.


Imię:
Gatunek: Drowezee (trzy)
Typ: Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Trzy Drowzee zostały użyte do zaatakowania Suna i reszty bohaterów na Wzgórzu Pamięci. Walczyły przeciwko Araquanid Lany i Steene Mallow, które zrewanżowały się na Pokémonach za zaatakowanie Kiawe.


Imię:
Gatunek: Trubbish
Typ: Trujący
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Trubbish został pokazany w mieście Po. Później został wystawiony do walki przeciwko Hau.


Imię:
Gatunek: Ekans
Typ: Trujący
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Ekans został pokazany w mieście Po. Później został wystawiony do walki przeciwko Kiawe.


Imię:
Gatunek: Alolański Raticate
Typ: Mroczny/Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Alolański Raticate został użyty do ataku na pracowników Fundajci Aether. Został pokonany przez Steenee Mallow.


Imię:
Gatunek: Pawniard
Typ: Mroczny/Stalowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Pawniard był widziany w towarzystwie członków Zespołu Skull na trasie nr 17.

Share

Translate »