Członkowie Zespołu Skull

Wstępne informacjeOpisPokemony

Czonkowie Zespołu Skull (jap. スカルだんのしたっぱ Team Skull Underling)


Członkowie Zespołu Skull zadebiutowali w serii Pokemon Special Sun/Moon. Mężczyzna, oznaczony jako „Członek A” wraz z partnerką nadzorował zatrudnionego Suna, którego zadaniem było oczyszczanie plaży z Pyukumuku. Ci jednak nieuczciwie postępowali względem kuriera – podrzucili chłopakowi Pyukumuku i oskarżyli, że nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, dlatego miał dostaćmniejszą wypłatę. Moon, widząc oszustwo, sprowokowała do walki członków, która zakończyła się ich porażką (dzięki Sunowi).

Później obydwoje zgłosili wszystko swojemu szefowi – Guzmie. Ten nakazał odnaleźć chłopaka, jednak on chciał osobiście wymierzyć karę chłopakowi.

Jeszcze ci sami członkowie pojawili się na festiwalu, by tam rozłożyć stragan z pieczonymi ogonami Slowpoke’ów. Tam ponownie spotkali się z Sunem. Członek A chciał sprowokować do walki, jednak został powstrzymany przez Halę, który nakazał uczestnikom turnieju czekać w swoich namiotów (członek A również miał wziąć w nim udział). Jednak gdy mężczyzna miał walczyć z Sunem, przeszkodził mu sam Guzma, który zajął miejsce swojego podwładnego.

Podczas walki dokuczał spikerowi, który komentował walkę na niekorzyść Zespołu Skull.
Po turnieju członkowie udali się w morski pościg za Sunem. Jednak Moon spowolniła wrogów, używając Rowleta i jagody salac.

Następnym razem grupa członków zaatakowała Kiawe. Po czasie musieli zmierzyć się z Mallow i Laną, jednak z łatwością zostali pokonani.

Kiedy Kapitanowie doszli do miasta Po, w tle pojawiło się kilku członków bandy. Kilku z nich nie podobało się zachowanie Lany i próbowali wszcząć bójkę.

Pokemony, które posiada:

Imię: ???
Gatunek:
Typ:
Poziom: ???
Płeć: ???
Opis:
Share
Translate »