Członkowie Zespołu Plasma

Wstępne informacjeOpisPokemony

członkowie plasmyCzłonkowie Zespołu Plasma

Członkowie Zespołu Plasma to osoby przynależące do złej organizacji serii Pokemon Special BW. Po raz pierwszy pojawili się w rozdziale „Kontra Timburr”, podczas stawiania sceny, na której miał przemawiać Ghetsis. Później mężczyzna wygłaszał przemówienie, skierowane do mieszkańców miasta Accumula, by uwolnili swoje pokemony (niektórzy faktycznie posłuchali się mężczyzny).
Później troje z członków pojawiło się w Dreamyardzie. Tam nękali Munnę. Również stali za kradzieżą w muzeum Nacrene. Ukradli szkielet, ponieważ szukali informacji na temat legendarnych smoczych pokemonów. Wierzyli, że smoczy pokemon pojawi się, by zjednoczyć ludzi Unova w masowym wyzwalaniu pokemonów.

Jakiś czas później przyczynili się do kradzieży Litwicka Bianki, który niedługo po tym został odbity przez Blacka i Burhga. Ponadto, wierzyli, że „ocalają” Victiniego w Ogrodach Wolności. Pokazani zostali też, jak poszukują Volcarony w Reliktowym Zamku.
Towarzyszyli N’owi, który zaprowadził White do diabelskiego młyna.
Uczestniczyli w porwaniu liderów Unova i operacji przejęcia ciemnego kamienia.

Jednym z członków Zespołu Aqua okazała się Whitley – protagonistka serii BW2. Na dwa lata po ataku na ligę pokemon Zespół Plasma rozdzieliło się na dwa odłamy. Piersi – wierni starym ideałom, uznający N’a za jedynego króla. Pokazali się w mieście Castelia w obecności Rooda. Opiekowali się poszkodowanymi ludźmi , którzy doznali obrażeń podczas akcji zamrożenia miast (dwie dziewczyny rozdawały koce). Drugi opowiedział się za Ghetsisem i Colressem

Stroje nowych członków znacznie różnią się od ich poprzedników (są ubrani na czarno). Uczestniczyli w akcji porwania Karrablasta, należącego do kierownika zawodów chóralnych. Gdy przyszło im zmierzyć się z protagonistami, łatwo się poddali i porzucili porwane stworki. Niejednokrotnie przewinęli się na fregacie Zespołu Plasma jako załoga tego statku.

Pokemony, które posiada:
obrazek
Dane

Opis:

Share
Translate »