Członkowie Zespołu Flare

Wstępne informacjeOpisPokemony

członkowie zespołu flareKlasa Trenerska: Członkowie Zespołu Flare (jap. フレア団のしたっぱ Team Flare Underling )
Płeć: Mężczyźni/Kobiety

Członkowie Zespołu Flare zadebiutowali w serii X/Y. Na początku mieli misję pojmania X’a i odebrania mu kluczowego kamienia w celu zasilenia ostatecznej broni. Nie wszyscy posiadają czerwone uniformy. Większość z nich jest ubrana po cywilu. Przykładem jest starsza kobieta prowadząca pobliski motel, w którym zatrzymali się bohaterowie. Udając miłą staruszkę potajemnie wezwała generałów zespołu Flare, by ci pojmali dzieci.

Pojawili się również w mieście Cyllage, gdzie pojmali Grace, która wcześniej uciekła z więzienia.

Jeden z członków zespołu Flare, który miał za zadanie znaleźć mega kamienie dla Lysandre’a napotkał się na protagonistów, z którymi walczył o Manecrite. Przegrał wraz ze swoim Tyrnutem i Espurrami. Przy okazji stracił całą listę pokemonów umiejących megaewoluować, która została znaleziona przez Trevora.

Inni członkowie pracowali w kawiarni Lysandra. Zostali zdemaskowani przez Sinę i Dexio. Po krótkim szantażu członkowie sprzedali informacje co zamierza sam Lysandre.

Ludzie w czerwonych uniformach pojawili się w okolicach Wioski Pokemon. Ich celem było powstrzymanie X’a i reszty. Zostali jednak pokonani przez Wikstorma, Siebolda i Drasnę. Ten sam los spotkał ludzi tej organizacji w mieście Cyllage, którzy zostali pokonani przez liderów sal.

Pokemony, które posiadają:

Imię:
Gatunek: Spritzee
Typ: Wróżkowy
Poziom: ???
Płeć: ???
Opis: Spritzee należał do gospodyni zajazdu miasta Aquacorde, która należała do Zespołu Flare. Pokemon zaatakował Y, która chciała wyjść z zajazdu. Pokemon walczył z Fletchingiem ale przegrał.

Imię:
Gatunek: Tyrunt
Typ: Kamienny/Smok
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Tyrunt został użyty przez jednego z członków na trasie nr 5. Pomagał przy zdobywaniu mega kamieni. Wraz ze swoim trenerem usiłował zdobyć Manectite. Również jego celem była kradzież Kangskhanite. Jednak on i jego trener przegrali batalię o te przedmioty.


Imię:
Gatunek: Espurr (cztery)
Typ: Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Jeden z członków użył cztery Espurry w celu zdobycia Mega Kamieni od bohaterów. Pokemony zostały jednak pokonane przez Grougeista Cassiusa. Po pokonaniu członka Zespołu Flare eden z Espurrów został przygarnięty przez Emme. Pokemony te charakteryzowały się inną ekspresją pyszczka.


Imię:
Gatunek: Noibat (wiele)
Typ: Latający/Smok
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Noibat został użyty podczas Super Treningu do ogłuszenia protagonistów. Pokemony zaatakowały Y, która nie miała jak z nimi walczyć. Zostały pokonane po tym, gdy Chespin X’a przebił jeden z treningowych balonów, który uderzył w pokemony.


Imię:
Gatunek: Sliggo
Typ: Smoczy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Sliggo został użyty w miejscu zabaw Pokemon Amie. Zaatakował Y i polał kwasem Eevee. Został jednak pokonany, gdy jego przeciwnik ewoluował w Sylveona, który nauczył się ataku „ssącego pocałunku”.


Imię:
Gatunek: Goomy (dwa)
Typ: Smoczy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zostały użyte w kryjówce Zespołu Flare. Zostały jednak pokonane przez Mimi Emmy.


Gatunek: Scrafty, Mightyena, Swalot, Liepard
.


Opis: Pokemony te zostały użyte do złapania Xerneasa, jednak legendarny pokemon z łatwością pokonał swoich przeciwników.

Share

Translate »