Członkowie Zespołu Flare

Wstępne informacjeOpisPokemony

członkowie zespołu flareKlasa Trenerska: Członkowie Zespołu Flare (jap. フレア団のしたっぱ Team Flare Underling )
Płeć: Mężczyźni/Kobiety

Członkowie Zespołu Flare zadebiutowali w serii X/Y. Na początku mieli misję pojmania X’a i odebrania mu kluczowego kamienia w celu zasilenia ostatecznej broni. Nie wszyscy posiadają czerwone uniformy. Większość z nich jest ubrana po cywilu. Przykładem jest starsza kobieta prowadząca pobliski motel, w którym zatrzymali się bohaterowie. Udając miłą staruszkę potajemnie wezwała generałów zespołu Flare, by ci pojmali dzieci.

Pojawili się również w mieście Cyllage, gdzie pojmali Grace, która wcześniej uciekła z więzienia.

Jeden z członków zespołu Flare, który miał za zadanie znaleźć mega kamienie dla Lysandre’a napotkał się na protagonistów, z którymi walczył o Manecrite. Przegrał wraz ze swoim Tyrnutem i Espurrami. Przy okazji stracił całą listę pokemonów umiejących megaewoluować, która została znaleziona przez Trevora.

Inni członkowie pracowali w kawiarni Lysandra. Zostali zdemaskowani przez Sinę i Dexio. Po krótkim szantażu członkowie sprzedali informacje co zamierza sam Lysandre.

Ludzie w czerwonych uniformach pojawili się w okolicach Wioski Pokemon. Ich celem było powstrzymanie X’a i reszty. Zostali jednak pokonani przez Wikstorma, Siebolda i Drasnę. Ten sam los spotkał ludzi tej organizacji w mieście Cyllage, którzy zostali pokonani przez liderów sal.

Pokemony, które posiada:
obrazek
Dane

Opis:

Share
Translate »