Co nowego

Witam wszystkich po ponad tygodniowej przerwie. W ciągu tego czasu zmieniło się niewiele, aczkolwiek ważne jest to, że coś jednak się zmienia :). Po pierwsze zawitała u nas zima! Tło dla PokeSpeciala zaprojektował Vapek :). Po drugie w dziale redakcja pojawił się nowy tłumacz. Próbki jego umiejętności mogliście przeczytać w pierwszych rozdziałach Festival of Champions. Przywitajcie hgorski.

Dzięki uprzejmości Mihau zdołaliśmy uzbierać kwotę, która przeznaczona zostanie na serwer na rok 2018/2019 za co serdecznie dziękujemy :).

Zauważyliście pewnie, że na stronie pojawiły się reklamy. Wszystko, co z nich zarobimy będziemy przeznaczać na nagrody rzeczowe na konkursy, które (miejmy nadzieję) niedługo wystartują.

Obecnie trwają prace nad:
Opisami rozdziałów (zajmuje się nimi: Konus do XY i Nid do SM)
Opisami postaci (zajmuje się: Nid)
Opisami pokemonów postaci (zajmuje się: Nid)
Zremasterowaniem skanlacji do Pokemon Ranger (zajmuje się nimi: Artur)
Tłumaczeniem mangi filmu 19 (zajmuje się nimi: Artur i Nid)
Tłumaczeniem Festival of Champions (zajmuje się nimi: hgorski i Nid)

A teraz wisienka na torcie. Dzięki uprzejmości Artura i Mika dostaliśmy nie tylko zremasterowane skanlacje do Dengeki Pikachu, ale zostały przetłumaczone dwa rozdziały, które nie są dostępne w całym internecie :). Podziękowania za to lecą z mojej strony!

POBIERZ
CZYTAJ ONLINE

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+