Chuck

Wstępne informacjeOpisPokemony

chuck1Imię: Chuck (シジマShijima)
Wiek: 46
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Cianwood
Zawód: Nauczyciel sztuk walki
Odznaka w posiadaniu: Odznaka Sztormu (Storm badge)
Ekspert w typie: Walczącym


chuck1 Chuck jest liderem sali w Cianwood oraz był nauczycielem sztuk walki Greena. Lubi ciężko trenować oraz syte posiłki swojej żony.

Chuck po raz pierwszy pojawił się w serii G/S/C gdy czekał na swojego dobrego przyjaciela – Walkera. Po wielu latach pragnął się zmierzyć ze starym kompanem. Nie doszło jednak do umówionej walki, ponieważ został zaatakowany przez Suicune (który wcześniej stoczył walkę z Walkerem).
Chuck podzielił los pozostałych liderów i nie podołał kryształowemu pokemonowi.

W późniejszym okresie Chuck przystąpił do zawodów Ligi Pokemon. Mężczyzna musiał zmierzyć się ze swoim uczniem, Greenem. Człowiek walczył Hitmontopem. Ostatecznie uczeń przerósł mistrza – Green pokonał Chucka dzięki swojemu Rhydonowi.
Mężczyzna również uczestniczył w walce przeciwko członkom organizacji Zamaskowanego Mężczyzny, którzy opanowali magnetyczny pociąg.chuck2

Kolejnym razem pojawił się w w serii HG/SS, gdzie walczył przeciwko Silverowi. Człowiek wystawił swojego Hitmontopa przeciwko Rhyperiorowi. Obydwa pokemony zaniechały walki. Powodem była znajomość tych pokemonów, co ukazało prawdziwość słów Silvera, że dostał Rhyperiora od Greena.
Chuck był też świadkiem wściekłości Arceusa, który zniszczył salę w Ecruteak.

Pokemony, które posiada:
Share