Chili, Cilan i Cress

Wstępne informacje

chiliImię: Chili(jap.ポッド Pod )
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Striaton
Odznaka w posiadaniu: Potrójna odznaka(Trio badge)
Ekspert w typie: Ognistym

Wstępne informacje

CilanImię: Cilan (jap.デント Dent)
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Striaton
Odznaka w posiadaniu: Potrójna odznaka (Trio badge)
Ekspert w typie: Roślinnym

 

Wstępne informacjeOpisPokemony

CressImię: Cress (jap. コーン Corn)
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Striaton
Odznaka w posiadaniu: Potrójna odznaka(Trio badge)
Ekspert w typie: Wodnym

cccBracia zadebiutowali w serii BW. Po raz pierwszy pokazali się w swojej sali gimnastycznej, zlokalizowanej w mieście Striaton. To była jedyna taka sala, w której rezydowali aż trzej liderzy, dysponujący jedną odznaką. Sala była przystosowana również jako kawiarnia. By wyzywający mógł z nimi zawalczyć, musiał złożyć specjalne zamówienie. Ich zadaniem było przyuczenie nowych trenerów na temat przewagi typów.

Po wykonaniu zadania o przewagach typu przez Biankę, Cherena i Blacka cała trójka mogła wziąć udział w potrójnej walce. Przeciwko starterom bohaterów bracia użyli Pansage, Panpoura i Panseara. Mimo zdobytej przewagi i praktycznej wygranej, przegrali, ponieważ Tepig Blacka rozdał swoim kompanom ziarna z głowy Panseaga, które mają właściwości uzdrawiające. Po tej walce bracia udali się w „pewne miejsce”.

Liderzy mieli okazję walczyć z Triadą cienia. Bitwa toczyła się w pobliżu Laboratorium P2. Liderzy nie zostali złapani wcześniej w mieście Nacrene, ponieważ nie pojawili się, by chronić Ciemny Kamień. Niestety nie mieli dość siły, by móc pokonać Triadę Cienia.

Liderzy zostali ocaleni przez Keldeo, który obserwował od dłuższego czasu walkę. Wierząc, że liderzy są dobrymi ludźmi pokemon zaatakował Triadę Cienia. Wpadł jednak w pułapkę a sam został uratowany przez Cobaliona, Viriziona i Terrakiona, którzy zaatakowali Triadę Cienia, jak i Cilana, Cressa i Chili.

Od tamtej pory nie wiadomo co obecnie dzieje się z liderami.

Pokemony, które posiada Cilan:
Pokemony, które posiada Cress:
Pokemony, które posiada Chili:
Pokemony, które posiadał Cilan:
Pokemony, które posiadał Cress:
Pokemony, które posiadał Chili:
Share
Translate »