Chili, Cilan i Cress

Wstępne informacje

chiliImię: Chili(jap.ポッド Pod )
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Striaton
Odznaka w posiadaniu: Potrójna odznaka(Trio badge)
Ekspert w typie: Ognistym

Wstępne informacje

CilanImię: Cilan (jap.デント Dent)
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Striaton
Odznaka w posiadaniu: Potrójna odznaka (Trio badge)
Ekspert w typie: Roślinnym

 

Wstępne informacjeOpisPokemony

CressImię: Cress (jap. コーン Corn)
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Striaton
Odznaka w posiadaniu: Potrójna odznaka(Trio badge)
Ekspert w typie: Wodnym

cccBracia zadebiutowali w serii BW. Po raz pierwszy pokazali się w swojej sali gimnastycznej, zlokalizowanej w mieście Striaton. To była jedyna taka sala, w której rezydowali aż trzej liderzy, dysponujący jedną odznaką. Sala była przystosowana również jako kawiarnia. By wyzywający mógł z nimi zawalczyć, musiał złożyć specjalne zamówienie. Ich zadaniem było przyuczenie nowych trenerów na temat przewagi typów.

Po wykonaniu zadania o przewagach typu przez Biankę, Cherena i Blacka cała trójka mogła wziąć udział w potrójnej walce. Przeciwko starterom bohaterów bracia użyli Pansage, Panpoura i Panseara. Mimo zdobytej przewagi i praktycznej wygranej, przegrali, ponieważ Tepig Blacka rozdał swoim kompanom ziarna z głowy Panseaga, które mają właściwości uzdrawiające. Po tej walce bracia udali się w „pewne miejsce”.

Liderzy mieli okazję walczyć z Triadą cienia. Bitwa toczyła się w pobliżu Laboratorium P2. Liderzy nie zostali złapani wcześniej w mieście Nacrene, ponieważ nie pojawili się, by chronić Ciemny Kamień. Niestety nie mieli dość siły, by móc pokonać Triadę Cienia.

Liderzy zostali ocaleni przez Keldeo, który obserwował od dłuższego czasu walkę. Wierząc, że liderzy są dobrymi ludźmi pokemon zaatakował Triadę Cienia. Wpadł jednak w pułapkę a sam został uratowany przez Cobaliona, Viriziona i Terrakiona, którzy zaatakowali Triadę Cienia, jak i Cilana, Cressa i Chili.

Cilan, wraz z Cilanem i Chili pojawili się w serii B2/W2. Cała trójka pomagała w mieście Opelcuid w ratowaniu mieszkańców przed skutkami zamrożenia miasta, spowodowanymi przez Zespół Plasma.

Pokemony, które posiada Cilan:
cilan s

Imię:
Gatunek: Simisage
Typ: Roślinny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Simisage to jedyny znany Pokemon Cilana. Został pokazany jako Pansage w obecności swojego trenera w sali gimnastycznej miasta Striaton. Został wystawiony do potrójnej walki przeciwko Blackowi, Cherenowi i Biance. Pokonał Oschawotta przeciwniczki. Pokemon jednak został pokonany, ponieważ wrogi Tepig użył nasion z jego głowy, by uzdrowić przeciwników. Później zmierzył się w Potrójnej Walce z Triadą Cienia. Tam ewoluował w Pansage’a. Jednak wraz ze swoim trenerem i pozostałymi został zamrożony przez Genesecta i posłany na dno oceanu.

Pokemony, które posiada Cress:
cress s

Imię:
Gatunek: Simipour
Typ: Wodny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:Simipour to jedyny znany Pokemon Cressa. Został pokazany jako Panpour w obecności swojego trenera w sali gimnastycznej miasta Striaton. Został wystawiony do potrójnej walki przeciwko Blackowi, Cherenowi i Biance – przegrał. Później zmierzył się w Potrójnej Walce z Triadą Cienia. Tam ewoluował w Panpoura za pomocą wodnego kamienia. Jednak wraz ze swoim trenerem i pozostałymi został zamrożony przez Genesecta i posłany na dno oceanu.

Pokemony, które posiada Chili:
chili s

Imię:
Gatunek: Simisear
Typ: Ognisty
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Simisear to jedyny znany Pokemon Chiliego. Został pokazany jako Pansage w obecności swojego trenera w sali gimnastycznej miasta Striaton. Został wystawiony do potrójnej walki przeciwko Blackowi, Cherenowi i Biance – został pokonany. Później zmierzył się w Potrójnej Walce z Triadą Cienia. Tam ewoluował w Simisear’a za pomocą ognistego kamienia. Jednak wraz ze swoim trenerem i pozostałymi został zamrożony przez Genesecta i posłany na dno oceanu.W serii B2/W2 pomagał przy przekopaniu się do zamrożonego budynku w mieście Oplecuid.

Share

Translate »