Cheryl

Wstępne informacjeOpisPokemony

1Imię: Cheryl (jap. モミ Momi)
Płeć: Kobieta
Klasa Trenerska: Trener Pokemon (jap. ポケモントレーナー Pokémon Trainer)

Opis:1 Cheryl pierwszy raz ukazana jest w Battleground w rozdziale „Kontra Lopunny” podczas potyczki z Mirą. Wynik walki jest nieznany.
Następnie, po tym jak Buck i Looker zostają odesłani do szpitala po konfrontacji z Team Galactic na Górze Stark, widzimy ją pocieszającą zapłakaną Mirę.
Podczas gdy Palmer, Platinum i Riley wybierają się do Zniekształconego Świata, Cheryl wraz z Mirą nalegają, by do nich dołączyć. Po przybyciu na Wiosenną Ścieżkę bohaterowie zastają tam członka Drużyny Galaktycznej, który porwał Marley. Ten wyznaje im, że odszedł od owej złej organizacji, po czym Platinum zmusza go, by zaprowadził ich do miejsca, gdzie znajduje się wejście do Zniekształconego Świata. Grupa udaje się tam, jednak wszyscy zostają rozdzieleni poprzez dziwną grawitację innego wymiaru.
Mira odnajduje Charon’a i próbuje go zatrzymać, jednak zostaje zaatakowana przez Jupiter i innych komandorów Drużyny Galaktycznej. Cheryl staje naprzeciw Mars i jej Yanmedze, podczas gdy Mira i Marley próbują przeszkodzić Saturn’owi.
Walka zostaje nierozstrzygnięta, gdyż Girantina jest niezadowolona z pobytu innego legendarnego Pokemona w jej świecie. Po wszystkim, gdy Charon zostaje pokonany, Cheryl, Buck i Mira wybierają się na Górę Stark, by zostawić tam Heatran’a.
Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Blissey
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Blissey jest jedynym znanym Pokemonem Cheryl. Zadebiutowała w rozdziale „Kontra Lopunny”. Została użyta w walce przeciwko Alakazamowi Miry, a w Zniekształconym Świecie pojedynkowała się z Yanmegą Mars.
Jedyne znane ruchy Blissey to Hiper Promień i Śpiewanie.

Share

Translate »