Carr

Wstępne informacjeOpisPokemony

carrImię: Carr/Jagura (jap. チャクラ Chakra )
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenerska: pod przywódca Zespołu Rocket

carrCarr po raz pierwszy pojawił się w serii FR/LG, w jaskini Icefall (na czwartej wyspie). Chłopak zaatakował Reda, Greena, Billa i Lorelei. Jednak został powstrzymany przez Sird (wspólniczkę).
Carr rzucił jednego Foretressa w Reda, który zaatakował z eksplozji, w wyniku czego chłopak odniósł poważne rany.
Carr pojawił się na wyspie piątej, gdzie siał zniszczenie. Robił to, by zmusić mieszkańców do wydania ukrywających się posiadaczy pokedexu. Jednak został pokonany przez Reda i jego Poli.
Chłopak nie miał wyboru i ujawnił mistrzowi pokemon jakie mieli zamiary dotyczące Deoxysa.
Podczas ataku Deoxysa na Reda Carr przyglądał się z boku i patrzył na postęp transformacji pokemona DNA.

Carr był pewny, że Giovanni oda mu władzę w jego ręce. W jego głowie zasiało się ziarno wątpliwości, kiedy znalazł zdjęcie Giovanniego z jego zaginionym synem. Carr, w obawie, że straci możliwość zostania przywódcą usiłował pokrzyżować plany w odnalezieniu syna Giovanniego.
Carr jednak został szybko powstrzymany przez Deoxysa oraz uwieziony w jednej z części statku.

Carrowi udało się wydostać, ponieważ sam zaprojektował statek powietrzny, oraz podłożył Foretressy, którym w odpowiednim momencie rozkazał atak samozniszczenia.
Foretressy spowodowały masową eksplozję, w wyniku czego statek powietrzny runął na ziemię (jednak dzięki Deoxysowi i Mew nikomu nic się nie stało).

Carr po raz kolejny pojawił się w serii Heart Gold i Soul Silver, gdzie Archer, Ariana, Proton i Petrel uważali Giovanniego za jedynego, prawdziwego przywódcę a samego Carra pobili i wsadzili do celi.
Kiedy Carr zauważył, że Petrel przebrał się za Silvera wyjawił on mu, że to syn Giovanniego. Dzięki tej informacji mężczyzna zaczął planować zdradę swoich towarzyszy.

Pokemony, które posiada:
2
Imię:
Gatunek: Forretress (×11)
Typ: Owadzi/Stalowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Carr miał jedenaście Forretressów. Używał ich głównie jako bomb. Przyczyniły się do zadania ran Redowi. Potem użyte zostały do zniszczenia statku powietrznego Zespołu Rocket. Niektóre zostały powstrzymane przez Reda i Deoxysa.

3
Imię: –
Gatunek: Steelix
Typ: Stalowy/Ziemny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w serii Fire Red/Leaf Green. Steelix został najpierw użyty do ataku na Piątą Wyspę. Później walczył z Redem, jednak został pokonany przez Poli.

4
Imię:
Gatunek: Skarmory
Typ: Stalowy/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w serii Fire Red/Leaf Green. Skarmory został użyty do ucieczki ze statku powietrznego Zespołu Rocket, którego Carr kazał zniszczyć za pomocą eksplozji.

Share

Translate »