Candice

Wstępne informacjeOpisPokemony

1Imię: Candice (jap. スズナ Suzuna)
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Snowpoint
Odznaka w posiadaniu: Odznaka Sopla Lodu (Icicle badge)
Ekspert w typie: Lodowym

1Candice jest liderką sali w Snowpoint. Lubi ubierać się “zwiewnie”, szczególnie podczas mroźnej pogody.

Po raz pierwszy pojawiła się w serii D/P, na trasie numer 217, gdy uratowała Platinum, po tym jak zaatakował ją Glaveler.
Kobieta przyjęła wyzwanie od trenerki. Była jednak niezadowolona ze stylu walki wyzywającej, która chciała skończyć walkę najszybciej jak mogła (spieszyła się nad jezioro w celu uratowania Uxiego).
Gdy kobieta miała już wygrać walkę, Platinum wystawiła do walki Loppuny. Pokemon okazał się asem w rękawie prowadzącym do zwycięstwa dziewczyny.
Po wygranej swojej przeciwniczki Candice również wyruszyła nad miejscowe jezioro, gdzie połączyła siły z Maylene, by móc uratować Uxie.
Nad jeziorem stoczyły walkę z Jupiter, która z łatwością pokonała dziewczyny.
Po przytłaczającej porażce Candice trenowała pod okiem Volknera. Stała się na tyle silna, by mogła pokonać Jupiter na Filarze Włóczni oraz przyczyniła się do zniszczenia czerwonego łańcucha, który umożliwiał kontrolowanie Dialgi i Palkii.

Pokemony, które posiada:
2
Imię:
Gatunek: Abomasnow
Typ: Roślinny/Lodowy
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Zadebiutowała w rozdziale ”Kontra Graveler”. To jeden z głównych pokemonów Candice. Pomogła w przeniesieniu nieprzytomnej Platinum, która wcześniej wpadła na dzikiego Glavlera. Pokemon ten został wystawiony w liderskiej walce, gdzie został pokonany przez Lopunny.

3
Imię: –
Gatunek: Snover
Typ: Roślinny/Lodowy
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Snover”. Została użyta jako pierwsza w liderskiej walce przeciwko Platinum. Walczyła przeciwko Empoleonowi. Z powodu przewagi typu przeciwnika szybko została znokautowana.

Pokemony, które posiadała:
5

Imię:
Gatunek: Froslass
Typ: Lodowy/Duch
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Zadebiutowała w rozdziale ”Kontra Froslass”. Pokemon ten był sekretną bronią Candice w liderskiej walce przeciwko Platinum. Po przegranej bitwie z Jupiter, kobieta oddała pokemona w ręce Platinum.

 

Share

Translate »