Caitlin

Wstępne informacjeOpisPokemony

caitlinImię: Caitlin (jap. カトレア Cattleya)
Wiek: 14 lat (Platinum)
Klasa trenerska: Mózg strefy walk/Członek Elitarnej Czwórki w Hoenn
Ekspert w typie: Psychicznym

caitlinCaitlin pojawiła się u boku swojego lokaja (Daracha) w serii Platinum.
Gdy Looker szukał panienki Berlitz, Caitlin zwróciła uwagę mężczyzny (ponieważ dziewczynka również nosiła miano “Panienki”).
Do dziewczyny nikt nie mógł się zbliżyć, ponieważ bronił ją Gallade.
Batalia Daraha i Platinum wskrzesiła w niej iskrę chęci walki. Mężczyzna z obawy, że dziewczynka straci kontrolę nad sobą, zabrał ją na herbatę.

W serii Black/White dziewczyna stała się jednym z członków Elitarnej Czwórki.
Już jako kobieta pokazała się przed rozpoczęciem Ligi Pokemon. Caitlin dyskutowała na temat porażki Aldera z N’em oraz zastanawiała się jakie kroki poczynić w kierunku Zespołu Plasma. Caitlin stwierdziła że przemówienia tej organizacji z założenia nie robiły nikomu krzywdy, jednak przyznała, że porwanie liderów sal to zbyt dużo. Za pomocą swojej Gothitelle kobieta mogła porozumieć się z porwanymi. Niestety nie była wstanie dowiedzieć się o ich obecnej lokalizacji.
Caitlin wybrała się do sali gimnastycznej Draydena, w celu przekazania Blackowi informacji od porwanych liderów. Informacja, jaką przekazała kobieta sprawiła, że trener mógł uwierzyć w siebie i tym samym wygrać ostatnią odznakę.

Kolejnym razem Caitlin, wraz z pozostałymi członkami Elitarnej Czówki obserwowała zawody Ligi. Kiedy igrzyska zostały przerwane przez N’a i Zespół Plasma dziewczyna musiała zmierzyć się z Hoodmanem, który do walki wykorzystał Tornadusa, Thundurusa caitlin2i Landorusa.
Podczas walki z N’em Black przez przypadek wylądował na Glorucku, na którym siedziała Caitlin. W ten sposób dziewczyna miała okazje zdradzić chłopakowi, że przed zawodami spotkała jego Munne, której podarowała księżycowy kamień. Dzięki czemu pokemon miał moc pogodzenia Blacka z Cherenem poprzez senną mgłę. Kobieta wyjaśniła też, że pokemon opuścił chłopca nie dlatego, że nie smakowały jej marzenia trenera, tylko z powodu chęci bycia silniejszym, by mogła w najgorszej sytuacji obronić Blacka.

Pokemony, które posiada:
caitlin ghotitelle
Imię:
Gatunek: Gothitelle
Typ: Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Gothitelle to jedyny znany pokemon Caitlin. Zadebiutował w serii BW, gdzie za pomocą telepatii kobieta mogła komunikować się z liderami sal gimnastycznych, porwanych przez wrogi Zespół Plasma. Później pokemon został użyty do połączenia myśli Blacka i liderów, w ten sposób mogli przekazać chłopcu ważną wiadomość.

Share

Translate »