Bryony

Wstępne informacjeOpisPokemony

Bryony
Imię: Bryony (jap. バラ Bara)
Klasa Trenerska: Członek Zespołu Flare
Płeć: Kobieta
Miejsce zamieszkania: ???
Ranga: Naukowiec

]Bryony pojawiła się po raz pierwszy, gdy dwa legendarne pokemony- Xerneas i Yveltal walczyły ze sobą. Wraz z innymi członkami zespołu Flare potrzebowali ich mocy do Ostatecznej Broni, lecz nie mogli złapać tych mitycznych istot.

Bryony od dłuższego czasu widziała, że Aegislash przejmuje nad Celosią kontrolę. Zaatakowała wtedy Celosię za pomocą Bisharpa, a pozostałych członków wysłała do innych miejsc. Kiedy ostateczna broń aktywowała się Bryony poszła poszukać głównych bohaterów. Bryony atakuje ich, lecz Tierno, Shauna i Trevor uciekli do pokoju, w którym kontrolowano ostateczną broń. Bryony rusza za nimi, ale powstrzymuje ją Clemont.

Pomimo że broń wystrzeliła, jej moc osłabła i nie zabrała życia niewinnym istotom. Kiedy Xerneas się przebudził, Bryony wraz z członkami zespołu Flare postanowiła go złapać. Y dostała się jednak pierwsza i Xerneas dołączył do jej drużyny.

Podczas walki Xerosica z X’em przy Wiosce pokemonów, dziewczyny obserwowały wszystko za pomocą tabletu. Gdy dziewczyny uświadomiły sobie, że mężczyzna sobie nie radzi, postanowiły mu pomóc. Bryony na swojego przeciwnika wybrała Trevora. Wola trenera z początku została złamana przez kobietę, jednak chłopakowi pomógł X, którego Charizard pokonał Bisharpa Bryony.
Potem kobieta połączyła siły z Alianą, by móc walczyć z Y i Trevorem. Gdy chłopak odzyskał wiarę w siebie dzięki towarzyszce, podjął się walki z przeciwniczką. Później musiał się kryć przed atakami kobiety. Chłopak jednak w połączeniu z atakami Croakiego, który został po ucieczce Y i jego Floette zdolny był do pokonania Bryony.

Pokemony, które posiada:
obrazek
Dane

Opis:

Share
Translate »