Brycen

Wstępne informacjeOpisPokemony

Brycen
Imię: Brycen (jap. ハチク Hachiku)
Płeć: Mężczyzna
Ekspert w Typie: Lodowym
Zawód: Aktor/Kaskader
Lider Sali w mieście: Icirrus
Odznaka: Mrozu (Freeze Badge)

Brycen jest byłą gwiazdą filmową oraz kaskaderem specjalizującym się w sztukach walk. Zrezygnował z pracy po poważnym wypadku i został liderem sali. Po raz pierwszy pojawił się na Niebiańskiej Wieży w towarzystwie innych liderów. Mieli tam omówić działania przeciwko organizacji Plasma. Potem wyruszyli do miasta Nacrene w celu pomocy Lenorze w walce przeciwko Zamaskowanej Triadzie. Przeciwnicy chcieli przejąć ciemny kamień. Mężczyzna w walce z wrogiem radził sobie nadzwyczaj dobrze, dopóki Triada nie wypuściła z pokeballi legendarnych pokemonów: Lsandorusa, Thundurusa i Tornadusa.

Gdy wróg pojmał liderów okazało się, że Brycen uciekł.
Black został zwiedziony przez członka przebranego za Brycena, by ten wskazał mu drogę do ciemnego kamienia.

Prawdziwy lider odnalazł nieprzytomnego protagonistę. Gdy dowiedział się, że ciemny kamień sprawdził, czy jasny kamień jest na swoim miejscu. Widząc, że przedmiot poturlał się w stronę chłopaka postanowił go wyszkolić. W tym celu zabrał go do miasta Icirrus. Tam chłopak musiał przejść trzy próby, z której ostatnia wiązała się z walką z liderem. Brycen został pokonany, w nagrodę oprócz odznaki mrozu chłopak dostał jasny kamień oraz instrukcje jak powinien odpieczętować Reshirama.

Podczas zawodów Ligi Pokemon Brycen szukał wskazówek na temat porwanych liderów sal. Od Caitlin dowiedział się, że wszyscy żyją, jednak nic nie pamiętają, więc zlokalizowanie ich stało się dość trudne. Za brak pamięci mężczyzna zaczął podejrzewać jednego z uczestników ligi – Hoodmana, który w zespole miał Beheeyema – pokemona, który potrafi zmienić wspomnienia. Mężczyzna zwerbował do dochodzenia White, która miała się bliżej przyjrzeć mężczyźnie.

Liderowi udało się dotrzeć do zamku Zespołu Plasa i zastaje tam pięciu mnichów. Zostaje zaatakowany przez Ghetsisa i traci przytomność. Gdy Liga pokemon została zbojkotowana Brycen został przywiązany do krzyża wraz z innymi liderami. Wkrótce potem został uwolniony przez Patraty Shoko i pomógł w walce z wrogiem.

Dwa lata później, w serii Black2/White2 Brycen porzucił stanowisko lidera sali gimnastycznej i wrócił do działalności w Studiu Pokéstar. Zagrał w filmie jako antagonista, który zmierzył się z Whitley grającą Foongus-girl. Dziewczyna łatwo wygrała z mężczyzną.

Po wydarzeniach z Mecha Tyranitarem Brycen przeprowadził rozmowę z Cherenem. Mężczyzna pamiętał chłopaka jak walczył z nim o odznakę, jednak Cheren przyznał się, że nie pamięta ani starć w salach gimnastycznych, ani samej Ligi Pokemon. Mężczyzna zauważył, że nikt nie objął jeszcze pozycji lidera sali w mieście Asperia i zaproponował nauczycielowi, by się zgłosił na ochotnika.

Pokemony, które posiada:
Beartic
Dane

Opis:

Cryogonal
Dane

Opis:

Pawniard
Dane

Opis:

Vanillish
Dane

Opis:

Tytuł spojlera
Pokemony, które pożyczył:
Vullaby
Dane

Opis:

Share
Translate »