Brycen

Wstępne informacjeOpisPokemony

Brycen
Imię: Brycen (jap. ハチク Hachiku)
Płeć: Mężczyzna
Ekspert w Typie: Lodowym
Zawód: Aktor/Kaskader
Lider Sali w mieście: Icirrus
Odznaka: Mrozu (Freeze Badge)

Brycen jest byłą gwiazdą filmową oraz kaskaderem specjalizującym się w sztukach walk. Zrezygnował z pracy po poważnym wypadku i został liderem sali. Po raz pierwszy pojawił się na Niebiańskiej Wieży w towarzystwie innych liderów. Mieli tam omówić działania przeciwko organizacji Plasma. Potem wyruszyli do miasta Nacrene w celu pomocy Lenorze w walce przeciwko Zamaskowanej Triadzie. Przeciwnicy chcieli przejąć ciemny kamień. Mężczyzna w walce z wrogiem radził sobie nadzwyczaj dobrze, dopóki Triada nie wypuściła z pokeballi legendarnych pokemonów: Lsandorusa, Thundurusa i Tornadusa.

Gdy wróg pojmał liderów okazało się, że Brycen uciekł.
Black został zwiedziony przez członka przebranego za Brycena, by ten wskazał mu drogę do ciemnego kamienia.

Prawdziwy lider odnalazł nieprzytomnego protagonistę. Gdy dowiedział się, że ciemny kamień sprawdził, czy jasny kamień jest na swoim miejscu. Widząc, że przedmiot poturlał się w stronę chłopaka postanowił go wyszkolić. W tym celu zabrał go do miasta Icirrus. Tam chłopak musiał przejść trzy próby, z której ostatnia wiązała się z walką z liderem. Brycen został pokonany, w nagrodę oprócz odznaki mrozu chłopak dostał jasny kamień oraz instrukcje jak powinien odpieczętować Reshirama.

Podczas zawodów Ligi Pokemon Brycen szukał wskazówek na temat porwanych liderów sal. Od Caitlin dowiedział się, że wszyscy żyją, jednak nic nie pamiętają, więc zlokalizowanie ich stało się dość trudne. Za brak pamięci mężczyzna zaczął podejrzewać jednego z uczestników ligi – Hoodmana, który w zespole miał Beheeyema – pokemona, który potrafi zmienić wspomnienia. Mężczyzna zwerbował do dochodzenia White, która miała się bliżej przyjrzeć mężczyźnie.

Liderowi udało się dotrzeć do zamku Zespołu Plasa i zastaje tam pięciu mnichów. Zostaje zaatakowany przez Ghetsisa i traci przytomność. Gdy Liga pokemon została zbojkotowana Brycen został przywiązany do krzyża wraz z innymi liderami. Wkrótce potem został uwolniony przez Patraty Shoko i pomógł w walce z wrogiem.

Dwa lata później, w serii Black2/White2 Brycen porzucił stanowisko lidera sali gimnastycznej i wrócił do działalności w Studiu Pokéstar. Zagrał w filmie jako antagonista, który zmierzył się z Whitley grającą Foongus-girl. Dziewczyna łatwo wygrała z mężczyzną.

Po wydarzeniach z Mecha Tyranitarem Brycen przeprowadził rozmowę z Cherenem. Mężczyzna pamiętał chłopaka jak walczył z nim o odznakę, jednak Cheren przyznał się, że nie pamięta ani starć w salach gimnastycznych, ani samej Ligi Pokemon. Mężczyzna zauważył, że nikt nie objął jeszcze pozycji lidera sali w mieście Asperia i zaproponował nauczycielowi, by się zgłosił na ochotnika.

Pokemony, które posiada:
Beartic

Imię:
Gatunek: Beartic
Typ: Lodowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Beartic został pokazany u boku swojego trenera w Wieży Smoczej Spirali. Później został wystawiony do walki liderskiej przeciwko Tirtoudze Blacka. Mimo przewagi w sile Beartic został pokonany, ponieważ jego przeciwnik ewoluował w Carracostę.

Cryogonal

Imię:
Gatunek: Cryagonal
Typ: Lodowy
Poziom: ???
Płeć:

Opis: Cryogonal został po raz pierwszy pokazany u boku swojego trenera w Wieży Celestial. Został użyty do walki przeciwko Triadzie Cienia, jego łańcuchy przyczyniły się do pokonania swojego przeciwnika. Gdy Brycen poddał Blacka treningowi, Cryagonal trzymał chłopaka niezniszczalnym lodowym łańcuchem, zmuszając chłopca by odnalazł sposób na uwolnienie się. Podczas walki liderskiej zmierzył się z Emboarem Blacka, jednak szybko został pokonany.

Pawniard

Imię:
Gatunek: Pawniard
Typ: Mroczny/Stalowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Brycen użył Pawniarda do odegrania roli czarnego charakteru. Pokémon został pokonany przez Foongusa – Pokémona głównej bohaterki filmu, za pomocą „Mega Ssania”.

Vanillish

Imię:
Gatunek: Vanillish (trzy)
Typ: Lodowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Brycen posiada co najmniej trzy Vanillishe. Zostały one użyte podczas treningu Blacka i jego Pokémonow (Munny, Emboara i Tirtougę). Pokémony zostały pokonane atakiem „wrzątku” Poké-żółwia, rozpuszczając śnieg na ich ciele i pokazując ich lodowe ciało.

Pokemony, które pożyczył:
Vullaby

Imię: Barbara
Gatunek: Vullaby
Typ: Latający/Mroczny
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Barbara (Japanese: ばーばら Barbara) to Pokémon White, która używana jest jako aktorka do filmów. Brycen grał czarny charakter, a właśnie do takich postaci pasowała Vullaby. Walczyła przeciwko Foongy Whitley, jednak bitwę przerwał Mecha Tyranitar, który nadepnął na Pokémona. Później Barbara wróciła do swojej trenerki.

Share

Translate »