Bruno

Wstępne informacjeOpisPokemony

2Imię: Bruno (Jap. Siba シバ )Płeć: Mężczyzna
Klasa trenera: Członek Elitarnej czwórki
Specjalizacja w typie: Walczącym

1 Wygląd: Bruno to dobrze zbudowany mężczyzna z długimi włosami spinane w kok. Na rękach nosi czarne branzolety z ćwiekami. Zazwyczaj nie nosi koszulki ale nosi spodnie od kimono z czarnym pasem (również z ćwiekami)

Charakter: Bruno posiada miłą osobowość wobec ludzi i pokemonów. Tym bardzo różni się od reszty elitarnej czwórki. Agatha zmanipulowała Bruna by ten dołączył do elitarnej czwóki. Gdy przegrał z Redem, pogratulował mu wygranej po czym opuścił wyspę Cerise.

R/B/G
Bruno i reszta elitarnej czwórki wystąpili tylko przez chwilę w trakcie walki Reda i Grena na Indigo Plateau
Y
Bruno pojawia się w trakcie treningu pokemonów w podziemnej jaskini, gdy przychodzi do niego Lorelei. Informuje go że list z wyzaniem został już wysłany do Reda i by sprawdził jego umiejętności pod względem specjalnych parametrów Lance’a. Gdy Red przybył, Bruno natychmiast wyzwał go do walki. Siła Hitmonlee Bruna była zbyt duża dla Pika Reda który został definitywnie pokonany. W trakcie walki Gyaradosa Reda i Onixa Bruna, ten zatrzymał bitwę by stado Onixów mogło spokojnie przejść. Bruno mówi Redowi jak ważne jest by ludzie i pokemony żyli razem w zgodzie. Lorelei i Agatha interweniowały, powalając go na kolana.
Bruno został zwyzywany przez Lorelei oraz potępiony za swoje słowa. W tym czasie Agatha odzyskała kontrolę nad Brunem po czym kazała atakować Reda. Bruno nakazał by Hitmonlee atakował razem z Jynxem Lorelei oraz Gastlym Agathy. Połączony atak powalił Saura i Poli. Gdy Red został stłumiony przez lodową lalkę Lorelei, Bruno zaatakował z pomocą Hitmonlee kopiąc Reda w brzuch. Bruno wspomina szybką walkę z Redem myśląc gdzie Red teraz jest. Później, Bruno zaatakował Pewter City z pomocą Machopów by te ukradły odznakę głazu. Na wyspie Cerise, Bruno stoczył walkę z Lt. Surbe oraz Billem na moście z Onixów. Walka prawie skończyła się przegraną Electabuzza Lt.Surge’a 2i Vulpixa Billa jak Bruno kazał Hitmonlee i Hitmonchanowi ich atakować. Gdy Yellow i Blaine chcieli przedrzeć się przez barierę oddzielającą ich od pola bitw. Bruno zaatakował ich z pomocą Onixa. W tym czasie Surge i Bill, uciekli przed Brunem zanim dorwał ich Machamp. Udało im się zwabić Bruna w pułapkę. Wtedy Surge kazał Electrodowi użyć samozniszczenia razem z Exeggcutem Billa powodując potężny wybuch który spowodował panikę u Onixów. Bruno spadł do kwasu i z punktu widzenia Surge’a i Billa, umierając. Surge prosi o pomoc Billa by wydostać się z basenu kwasu, Hitmonlee Bruna owija go nogą i ściąga w dół. Bruno zostaje zaskoczony gdy Surge zostaje uratowany przez Reda. W tym momencie, Bruno przygotowywuje się do rewanżu z Redem. Red wzywa Vee do walki. Vee jest w stanie pokonać zarówno Hitmonchana jak i Hitmonlee lecz Bruno niszczy pas Machampa, wyzwalając z niego potężną siłę która odrzuca Vee po czym Bruno nakazuje atakować Poli Reda. Wodne ataki Poli dawały słabe rezultaty w walce z Machampem Bruna który pokonał go z łatwością. Bruno popełnia błąd nie pilnując odrzuconego przez Machampa Vee który materializuje się w kałuży wody. Vee zamienia się w Jolteona i z pomocą ataku igieł, pokonuje Machampa. Bruno uświadamia że nigdy szczerze nie wspierał planów elitarnej czwórki po czym mówi że ludzie i pokemony powinny żyć razem w harmonii i dziękuje Redowi za świetną walkę. Później, Bruno ratuje Kogę przed zawalającą się Wysoą Cerise po czym przyjmuje go na trening.
G/S/C
Bruno rekrutuje dwóch byłych członków organizacji przestępczej Willa i Karena by dołączyli do nowej elitarnej czwórki.
HG/SS
Bruno pojawia się ponownie w towarzystwie drużyny na Johto Pokeathlon Domee ogłaszając reformację elitarnej czwórki Johto

-Szogun

Pokemony, które posiada:
3
Imię: ???
Gatunek: Hitmonlee
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Hitmonlee zadebiutował w rozdziale ”Kontra Ponyta” Pokemon ten poważnie zranił Pika. Ścigał też Blue i Billa, gdzie zmierzył się w pojedynku z Blastoise Blue. Jego specjalnością są sprężyste ramiona.

4
Imię: ???
Gatunek: Hitmonchan
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Pojawił się w rozdziale ”Kontra Poliwrath”. Jego specjalnością są ataki typu elektrycznego, lodowego i ognistego. Został pokonany przez Vee Reda.

5
Imię: ???
Gatunek: Onix
Typ: Kamienny
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutował w rozdziale kontra Poliwrath. Uczestniczył w walce na Księżycowej Górze.

6
Imię: ???
Gatunek: Machop
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutowały w rozdziale ”Kontra Golduck”. Bruno wysłał Machopy do Pewter, by te odnalazły odznakę ziemi.

7
Imię: ???
Gatunek: Machamp
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutował w rozdziale ‘Kontra Magicarp”. Po ewolucji nie zrzucił pasa Machoke’a, by móc skupić więcej energii. Po pozbyciu się przedmiotu mógł uwolnić skumulowaną energię.

8
Imię: ???
Gatunek: Tyrogue
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutował w ”Ostateczna walka część X”. Bruno użył go do rozbicia kamieni, które blokowały drogę do lasu Ilex.

Share

Translate »