Brandon

Wstępne informacjeOpisPokemony

brandonImię: Król piramidy Brandon (jap.ピラミッドキング ジンダイ Pyramid King Jindai)
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenerska: Mózg Strefy Walk

brandonBrandon jest mózgiem Strefy walk oraz dobrym przyjacielem Tuckera.

Brandon zadebiutował w serii Emerald, gdy złapał troje braci Regi. Mężczyzna nie przepadał za Emeraldem, ponieważ chłopak ‚zaatakował’ Tuckera. – jego dobrego przyjaciela
Mózg przyjął wyzwanie Emeralda w Piramidzie Walk. Emerald zaimponował mężczyźnie swoją wytrzymałością (przez bardzo długi okres musiał błądzić po labiryntach w Piramidzie Walk). Mężczyzna przegrał ostateczną walkę, ponieważ jego uwagę zwróciła świecąca gwiazda na niebie (którą w rzeczywistości był Jirachi). Emerald wykorzystał okazję nieuwagi mężczyzny i zaaplikował „uzdrowiciela” Cubone’owi, dzięki czemu pokemon mógł pokonać Regice’a.

W serii DP mężczyzna pożyczył Palmerowi Regice, Registeela i Regirocka, by ten mógł złapać Regigigasa.

W serii HG/SS Brandon pożyczył swoje pokemony Palmerowi w celu obudzenia Regigigasa, by ten mógł ochronić Sinnoh przed zbliżającym się kryzysem. Palmer jednak wypuścił pokemona, ponieważ jego moc była trudna do kontrolowania.
W serii ORAS Brandon oraz pozostałe Mózgi walczyli z adminami Nowego Zespołu Aqua i Zespołu Magma, którzy mieli przeszkodzić w wystartowaniu rakiety, która miała pomóc w zniszczeniu meteoroidu. Później Mózgi Strefy Walk Hoenn zostali wezwani do miasta Sootopolis, by mogli uczestniczyć w powstrzymaniu meteoroidu.

Pokemony, które posiada:
Regirock
Imię: ???
Gatunek: Regirock
Typ: Kamienny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

Regice
Imię: ???
Gatunek: Regice
Typ: Lodowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

 

Registeel
Imię: ???
Gatunek: Registeel
Typ: Stalowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

Share
Translate »