Bozz / Evan

Wstępne informacjeOpisPokemony

2Imię: Bozz/Evan/Phil (jap. ジュンジ Junji)
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenerska: Obozowicz (jap. キャンプボーイ Camp Boy)

Opis: 2 Bozz pojawił się w serii R/G/B tuż przed Ligą Pokemon. Chłopak próbował przekonać Greena, by ten dał mu Laprasa, którego trener złapał, tłumacząc się tym, iż należy do niego, ponieważ polował na wodnego stwora od wielu tygodni. Bozz potrzebował silnego pokemona, by móc uratować swojego Hauntera, który zaginął w elektrowni.

Green odmówił oddania Laprasa, jednak zgodził się pójść do elektrowni, by zbadać tajemniczą sprawę zaginionego pokemona-ducha.
Tam Bozz i Green zostali złapani w pułapkę przez Agathę. Będąc w beznadziejnej sytuacji Bozz pokazał, że potrafi radzić sobie w takich momentach poprzez uwolnienie swojego Hauntera i 1stoczenie pojedynku z Agathą. Chłopak uratował też Greena.
Green, widząc że Bozz wyciągnął wnioski z poważnej lekcji życia, podarował mu Laprasa.

Bozz pojawił się dwa lata później na wyspie Cinnibar. Tam pomagał w treningu Blaine’a. Rzucał on kamienie podpalone przez Arcanine’a, które mężczyzna musiał niszczyć.
Chłopak sprawował opiekę nad super-kujonem, który leżał nieprzytomny po ataku Gastly’ego. Kiedy William obudził się ze śpiączki opowiedział Bozzowi co tak naprawdę stało się z Redem.

W serii G/S/C Bozz pojawił się wraz z Williamem (stali się bardzo dobrymi przyjaciółmi), by wziąć udział w zawodach Ligi, jednak przez atak Zamaskowanego Mężczyzny Bozz nie mógł wziąć udziału w turnieju.

W serii FR/LG Bozz i William odwiedzili Blaine’a w jego laboratorium.


W serii Platinum pojawił się chłopak z tej klasy trenerskiej, który podziwiał gadżety Lookera.

Pokemony, które posiada:
3
Imię:
Gatunek: Lapras
Typ: Lodowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Lapras”. Został złapany przez Greena, który po ratunku przez Bozza podarował chłopcu pokemona.

4
Imię:
Gatunek: Haunter
Typ: Duch
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Lapras”. Był jednym z pokemonów duchów porwanych przez Agathę. Miał on dołączyć do armii pokemonów-duchów, które miały ukraść odznakę ziemi. Został uratowany przez Bozza i Greena.

5
Imię:
Gatunek: Arcanine
Typ: Ognisty
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Arcanine”. Uczestniczył w treningu, gdzie miał za zadanie podpalać głazy, które były rzucane przez Bozza w kierunku Blaine’a i Mewtwo.

Share

Translate »