Bonnie

Wstępne informacjeOpisPokemony


Imię: Bonnie (jap. ユリーカ Eureka )
Płeć: Kobieta
Miejsce zamieszkania: Lumiose
Więzy rodzinne: Clemont (starszy brat)

W serii XY Bonnie pojawiała się bardzo rzadko. Po raz pierwszy widzimy ją po bitwie X’a i członka zespołu Flare wewnątrz wieży Pryzmatu. Tym członkiem był edytor Alexy. Znajduje jego ciało, a potem odkryła, że pokemon zasilający wieżę gdzieś zniknął. Pobiegła poinformować Clemonta o zniknięciu istoty, a także o tym, co stało się w wieży.

Uwielbiała opiekować się pokemonami z wieży Pryzmatu. Zaprzyjaźniła się między innymi z Voltorbem i Magnemite’m. W wieży Pryzmatu żył także Electrike, ale postanowił dołączyć do drużyny X’a.

Później Bonnie, wraz z Clemontem, Alexą, Violą i Yvette, skonfrontowała się z Zespołem Flare na trasie nr 10, w celu uwolnienia Pokemonów, których energia życiowa miała zostać przeznaczona do zasilenia ostatecznej broni. Grupie udało się pokonać członków wrogiej organizacji.

Po zażegnaniu kryzysu Clemont i jej siostra pokazali się w mieście Lumiose, żeby pogratulować zwycięstwa bohaterom. Dziewczynka również uczestniczyła w oddaniu Furfrou dla Shauny.

Pokemony pod opieką:

Imię:
Gatunek: Pikachu, Voltorb, Electrike, Emolga, Mareep, Stunfisk, Pichu, Magnemite i Pachirisu
Poziom:
Płeć: Samce/Samice/Bezpłciowce

Opis: Pokemony nie są stricte własnością Bonnie. Wszystkie są złapane przez jej brata w celu zasilenia elektrowni Lumiose. Obowiązkiem Bonnie jest nadzorowanie stworków.

Share

Translate »