Bede

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię:  Bede(jap. ビート Beet)
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenerska: Rywal

Opis: Bede zadebiutował w rozdziale SwSh06, gdy w towarzystwie Hopa i Marnie spotkali Sworda i Shield. Wspólnie musieli pokonać przeszkodę w postaci wielkiego głazu, który zablokował przejście do miasta Turrfield – miejsca, w którym mieli stoczyć walkę z liderem. Wspólnymi siłami przeszkoda została usunięta. Bede jednak został przyuważony przez Sworda, że chłopak nie chciał niszczyć głazu, a wręcz go chronił. Wyspekulował, że trener chciał osobiście zniszczyć głaz, by wydobyć z niego odłamki „spadających gwiazd”, które jak się potem okazało zbierał na prośbę Oleany i pana Rose.

W SwSh07 siedział na trybunach podczas walki Sworda i Mila – pierwszego lidera. Ciągle podważał decyzje uczestnika i powątpiewał w jego kompetencje. Ostatecznie to on się pomylił co do strategii Sworda, jednak nie przyznał się do błędu. Później sam stoczył walkę z Milo i wygrał odznakę.

W rozdziale 10 serii SwSh Bede zatelefonował do Oleany. Wtedy pokazał swój zawód, względem zachowania pana Rose, który poszedł na obiad z jego rywalem i wyjechał z miasta bez informowania o tym Bede. Z tego powodu chłopak wyzwał na pojedynek Sworda, by zmusić rywala do wycofania się z wyzwania liderów, jednak przegrał. Bede uznał swoją porażkę i dlatego powiedział przeciwnikowi o celu zbierania spadających gwiazd.

W SwSh10 pomógł w pokonaniu lidera Kabu.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Hatenna
Typ: Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Hatenna zadebiutowała rozdziale SwSh06. Jej zadaniem było zniszczenie głazu, w którym miały znajdować się odłamki „spadającej gwiazdy”, których poszukiwał jej trener.

Imię: –
Gatunek: Galarska Ponyta
Typ: Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Galarska Ponyta została wystawiona do walki przeciwko Gurrdurowi Sworda. Mimo przewagi w szybkości przegrała.

Share

Translate »