Avery

Wstępne informacjeOpisPokemony


Imię: Avery (jap. セイボリー Savory)
Rodzinne miasto:
Płeć: Mężczyzna
Tytuł: Lider
Specjalizacja w typie: Psychicznym
Odznaka: ???

Opis: Avery zadebiutował w rozdziale SwSh31. To uczeń w Master Dojo, pod kierownictwem pana Mustard. Podczas treningu na Kojących Mokradłach, chłopak natknął się na nieprzytomnego Sworda, który cierpiał na skutek kontaktu z trucizną Eternatusa. Obydwoje przynieśli chłopca do dojo.
Podczas gdy Sword kurował swoje rany, Klara została posłana przez Mustarda by powitała nowych uczniów. Avery, nie chcąc zostać w tyle, śledził dziewczynę. Był świadkiem pomyłki Klary – wzięła Shield i Marvina za nowych uczniów, stoczyła z nimi walkę i przegrała.

Gdy pomyłka została wyjaśniona Shield i Marvin zostali zaprowadzeni do dojo. Tam odnaleźli Sworda. Gdy Oleana przekazała informację na temat składniku do antidotum na truciznę Eternatusa, Klara zasugerowała by bohaterowie wybrali się do lasu skupienia, w którym miał znajdować się sok z mglistego poranka. Avery, by nie pozostać w tyle, zaproponował eskortę do tego miejsca.

W SwSh35 po zdobyciu leczniczego soku i dostarczeniu go do Oleany, Avery i Klara postanowili kontynuować swój trening, by ukończyć pierwszą próbę Dojo, co im się ostatecznie udało.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Galarski Slowbro
Typ: Turjący/Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Galarski Slowbro został złapany przez Averego jako Slowpoke od razu, gdy przybył na wyspę Zbroi.

Imię:
Gatunek: Abra
Typ: Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Abra została złapana przez Averego podczas demonstracji swoich psionicznych mocy.

 

Share

Translate »