Ariana

Wstępne informacjeOpisPokemony

AriannaImię: Arianna (Jap. アテナ Athena)
Płeć: Kobieta
Klasa Trenerska: Podprzywódca Zespołu Rocket

Ariana została przy pragnieniach Giovanniego. Przygotowała zasadzkę na Crystal i Silvera, żeby nie przeszkodzili jej w planach. W walAriannace z Crystal posiadaczka pokedexu miała przewagę. Mimo wszystko Ariana z łatwością pokonuje jej zespół. Silver z pomocą Rhyperior’a i tablicy ziemi, którą dostał od Petrela zdołał uratować Crystal i powstrzymać Arianę.

Podczas kolejnej walki Ariany z Crystal, tym razem tylko we dwie, członkini zespołu po raz kolejny odnosi zwycięstwo. Później wyjaśnia trenerce, dlaczego zespół Rocket potrzebuje Arceusa, jednakże mityczny pokemon pojawia się tuż przed nimi. Crystal próbowała go złapać, szokując przy tym nawet samą Ariannę. Mimo umiejętności Crystal nie udało jej się złapać Arceusa.

Generałowie postanowili udać się za Arceusem. Zastali go walczącego z Gold’em w Ruins of Alph. Po tym, jak Arceus zabrał ich do ruin Sinjoh, zmusili go do przyzwania trzech legendarnych pokemonów- Dialgi, Palki oraz Giratiny. Silver, Gold i Crystal postanowili powstrzymać mityczne istoty. Gdy Arceus był już wolny, użył swoich mocy, żeby pozbyć się członków zespołu Rocket. Podczas finałowej walki z Arceusem, Ariana, Proton i Archen obserwują ją ukryci za kamieniem. Po skończonej bitwie Ariana wraz ze zespołem Rocket i Giovannim odeszli.

Pokemony, które posiada:
Arbok
Imię: brak
Gatunek: Arbok
Typ: Trujący
Płeć: nieznana

Opis: Arbok był wielokrotnie używany w pojedynkach, między innymi z Crystal i Silverem. Ariana za jego pomocą zmusiła Arceusa do przyzwania legendarnych pokemonów.

Gloom
Imię: brak
Gatunek: Gloom
Typ: Roślinny/ Trujący
Płeć: samica

Opis: Gloom została użyta po raz pierwszy w pojedynku z Crystal. Pomimo że nie miała przewagi typu, bez większych problemów poradziła sobie z Archy’m Crystal.

Murkrow
Imię: brak
Gatunek: Murkrow
Typ: Latający/Mroczny
Płeć: nieznana

Opis: Murkrow jest głównym środkiem transportu Ariany. Został użyty w walce przeciwko Crystal. Jego jedyny znany ruch to latanie.

Vileplume
Imię: brak
Gatunek: Vileplume
Typ: Roślinny/Tujący
Płeć: samiec

Opis: Vileplume został użyty po raz pierwszy przeciwko Silverowi, który leciał w kierunku Arceusa. Nie znamy jego ruchów.

Share

Translate »