Ariana

Wstępne informacjeOpisPokemony

AriannaImię: Arianna (Jap. アテナ Athena)
Płeć: Kobieta
Klasa Trenerska: Podprzywódca Zespołu Rocket

Ariana została przy pragnieniach Giovanniego. Przygotowała zasadzkę na Crystal i Silvera, żeby nie przeszkodzili jej w planach. W walAriannace z Crystal posiadaczka pokedexu miała przewagę. Mimo wszystko Ariana z łatwością pokonuje jej zespół. Silver z pomocą Rhyperior’a i tablicy ziemi, którą dostał od Petrela zdołał uratować Crystal i powstrzymać Arianę.

Podczas kolejnej walki Ariany z Crystal, tym razem tylko we dwie, członkini zespołu po raz kolejny odnosi zwycięstwo. Później wyjaśnia trenerce, dlaczego zespół Rocket potrzebuje Arceusa, jednakże mityczny pokemon pojawia się tuż przed nimi. Crystal próbowała go złapać, szokując przy tym nawet samą Ariannę. Mimo umiejętności Crystal nie udało jej się złapać Arceusa.

Generałowie postanowili udać się za Arceusem. Zastali go walczącego z Gold’em w Ruins of Alph. Po tym, jak Arceus zabrał ich do ruin Sinjoh, zmusili go do przyzwania trzech legendarnych pokemonów- Dialgi, Palki oraz Giratiny. Silver, Gold i Crystal postanowili powstrzymać mityczne istoty. Gdy Arceus był już wolny, użył swoich mocy, żeby pozbyć się członków zespołu Rocket. Podczas finałowej walki z Arceusem, Ariana, Proton i Archen obserwują ją ukryci za kamieniem. Po skończonej bitwie Ariana wraz ze zespołem Rocket i Giovannim odeszli.

Pokemony, które posiada:
Share
Translate »