Archer

Wstępne informacjeOpisPokemony

ArcherImię: Archer
Płeć: Mężczyzna
Klasa Trenerska: Podprzywódca Zespołu Rocket/ Szef Zespołu Rocket

Archer to mężczyzna, którzy przejął dowództwo nad Zespołem Rocket. Jego celem było odnalezienie i przywrócenie oryginalnego szefa organizacji – Giovanniego. Zadebiutował w serii Heart Gold/ Soul Silver, gdzie przejął organizację za pomocą pobicia i wsadzenia do więzienia Carra.

Zadaniem Archera było zdobycie legendarnego Arceusa. Legendarny pokemon, po tym, jak pokonał Crystal ruszył do ruin Alph, gdzie walczył z Goldem oraz otworzył portal do ruin Sinjoh. Tam Archer wraz z trójką pozostałych generałów pojmał pokemona za pomocą odebranych od Silvera szesnastu płytek. Z pomocą przedmiotów wymusił na legendzie zaatakowanie Silvera, Golda i Crystal oraz rozpoczęcia tworzenia Dialgi, Palkii i Giratiny.

Wierząc, że jego poczynania zadowolą Giovanniego, mężczyzna rozpłakał się. Jego szczęście nie trwało długo, gdy działania protagonistów zaczęły przynosić skutek. Gdy Arceus został oswobodzony, zaatakował wszystkich generałów oraz pochłonął pytki. Sam proces tworzenia legendarnych pokemonów nie został jednak zatrzymany. Archer w stwierdził, że kreacji tej nie da się powstrzymać, ponieważ przeznaczeniem zespołu Rocket jest dominacja nad światem. Jego słowa przestały stwarzać jakikolwiek sens do tego stopnia, że jego sprzymierzeńcy zaczęli wątpić w słuszność misji.

Gdy do ruin przybył Giovanni, Archer przywitał go z zachwytem. Mężczyzna jednak doznał szoku, gdy jego uwielbiany szef zaczął atakować kreacje trzech legendarnych pokemonów. Gdy Archer został kopnięty przez Giovanniego, porucznik zmiienił zdanie względem człowieka i postanowił rządzić Arceusem dla własnych celów. Został jednak odrzucony przez poke-boga. Po zakończonej bitwie Giovanni rozkazał zabrać Archera ze sobą stwierdzając, że w bazie zostanie ukarany.

Pokemony, które posiada:
Crobat
Dane

Opis:

Houndooms
Dane

Opis:

Pokemony, które kontrolował:
Palkia
Dane

Opis:

Giratina
Dane

Opis:

Dialga
Dane

Opis:

Arceus
Dane

Opis:

Share
Translate »