Anthea i Concordia

Wstępne informacjeOpis

concoordiaantheaAnthea (Jap: 愛の女神 Bogini miłości) i Concordia (Jap: 平和の女神 Bogini pokoju)
Płeć: Kobiety
Miejsce zamieszkania: Zamek N’a

Anthea i Concordia
Anthea i Concordia pojawiły w serii Black/White w retrospekcji N’a. Dziewczyny towarzyszyły chłopakowi podczas jego koronacji na króla Zespołu Plasma.

Po tym, jak N wybudził Zekroma z Mrocznego Kamienia dziewczyny obserwowały jak chłopak zaprzyjaźnia się z legendą. Anthea i Concordia jako jedyne zmartwiły się, kiedy Zekrom, który z początku się opierał, uderzył N’a.

Podczas ataku Zespołu Plasma na zawody Ligi Pokemon Anthea i Concordia towarzyszyły swojemu królowi i obserwowały namnażający się chaos.

Gdy przywódca Zespołu Plasma walczył z Blackiem, dziewczyny wróciły do zamku, do pokoju N’a, w którym znajdowała się wcześniej przetransportowana przez Hoodmana White. Trenerka z początku była zaskoczona, że opiekunki jej przeciwnika nie były do niej wrogo nastawione. Dziewczyny opowiedziały White historię przygarnięcia N’a przez Ghetsisa, którego uznał za swojego syna. Opiekunki zauważyły, że od ostatniego spotkania z Blackiem N zaczął się zmieniać. Chłopak wypuścił wszystkie swoje pokemony z wyjątkiem Zekroma. Historia ta doprowadziła White do łez.

Po pokonaniu Zespołu Plasma, kilku członków szykowało się do ucieczki. Wśród ludzi pojawiła się Whi-twoo, która zmartwiła się losem uwolnionych pokemonów. Dziewczynka chciała wziąć stworki ze sobą, jednak spotkała się ze sprzeciwem jej matki. Mimo tego Anthea i Concordia pozwoliły dziewczynie zabrać Foongusa, ponieważ stworek przywiązał się do dziewczyny. Opiekunki również podarowały Whi-two medalion zawierający zdjęcie N’a.

Dziewczyny pojawiły się w epilogu. Wraz z N’em i Whi-two wyruszyły w podróż po Unovie w celu zwrócenia wszystkich „wyzwolonych” przez zespół Pasma pokemonów do ich pierwotnych trenerów..

Share

Translate »