Anabel

Wstępne informacjeOpisPokemony

1Imię: Anabel (jap. リラ Lila)
Klasa trenerska: Panna Salonu (Mózg strefy walk)
Lokalizacja strefy walk: Wieża walk
Symbol: Możliwości

1Anabel jest najpotężniejszym mózgiem Strefy Walk w Hoenn. Jej najlepszym pokemonem jest Raikou, której udało się złapać w czasie wycieczki do Johto, na niedługo przed rozpoczęciem serii Emerald.

Anabel zadebiutowała w serii Emerald. Pokazała się na tydzień przed otwarciem Strefy Walk w celu zaprezentowania swojej osoby przed dziennikarzami.
Niedługo potem poddała się kontroli Guile Hideoutowi, w ten sposób mężczyzna mógł kontrolować Wieżę Walk. Człowiek posiadał całkowitą władzę nad Anabel, co spowodowało jej brutalne zachowanie wobec Emeralda (chłopak został uratowany przez Ruby’ego i Sapphire).

Gdy kobieta odzyskała kontrolę nad własnym ciałem, mężczyzna wziął ją jako zakładniczkę i groził Nolandowi, że zabije liderkę. W trosce o życie kobiety Noland zdradził informację na temat Jirachiego.

Kiedy Guile został pokonany, Anabel podarowała Emeraldowi symbol możliwości za to, czego dokonał podczas walki z Guilem.

W serii ORAS, Anabel oraz pozostałe Mózgi walczyli z adminami Nowego Zespołu Aqua i Zespołu Magma, którzy mieli przeszkodzić w wystartowaniu rakiety, która miała pomóc w zniszczeniu meteoroidu (który miał się zderzyć z planetą). Później Anabel skontaktowała się z Emeraldem, który zapytał ją, czy ktokolwiek widział Sapphire w okolice. Później Mózgi Strefy Walk Hoenn zostali wezwani do miasta Sootopolis, by mogli uczestniczyć w powstrzymaniu meteoroidu.

Pokemony, które posiada:
Raikou
Imię:
Gatunek: Raikou
Typ: Eklektyczny
Poziom: ???
Płeć:

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Swalot”. Został złapany przez Anabel (która wybrała się w podróż po krainie Johto) po tym, jak pomógł w pokonaniu Zamaskowanego Mężczyzny. Uczestniczył w walce przeciwko Guile Hideoutowi.

Share
Translate »