Allister

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Allister (jap. オニオン Onion)
Rodzinne miasto: Stow-on-side
Płeć: Mężczyzna
Tytuł: Lider
Odznaka: Ducha (Ghost Badge)

Opis: Allister zadebiutował w SwSh13. Mimo braku chęci, stoczył liderską walkę ze Swordem. Podczas bitwy gigantamaxował swojego Gengara, dzięki temu Sword mógł usłyszeć głos swojego zmarłego ojca.

Później próbował powstrzymać Bede przed zniszczeniem zabytkowego muralu miasta Stow-on-side, jednak nie miał siły przebicia.

W kolejnym rozdziale włamał się do kempingu profesor Magnolii po tym, gdy zobaczył antyczne formy Sinstea i Polteageista. Chciał spojrzeć bliżej na te pokemony, jednak nie miał wystarczająco odwagi, by się osobiście zapytać właścicielki. Po odkryciu przez bohaterów pasażera na gapę, Allister pomógł Shield w odzyskaniu Toxicrity – zaginionego pokemona, przy okazji złapał dla siebie Drakloaka.

Po dostaniu powiadomienia o tym, że prezes Rose chce wywołać Najmroczniejszy Dzień, wraz z innymi liderami wyruszył do Spikemuth, by zmierzyć się z mężczyzną. Gdy jednak przybyli na miejsce, człowiek stwierdził, że nie ma żadnych złych zamiarów. Potem razem z innymi zostaje świadkiem walki prezesa z Eternatusem.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Galarski Yamask
Typ: Ziemny/Duch
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Galarski Yamask został wystawiony do liderskiej walki przeciwko Sirfetch’dowi Sworda. Przegrał. Przzetrzymywany jest w Duskballu.

Imię:
Gatunek: Cursola
Typ: Duch
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Cursola został wystawiony do liderskiej walki przeciwko Oranguru Sworda. Pokonał Sirfetch’da, jednak przegrał z Oranguru.

Imię:
Gatunek: Gengar
Typ: Duch/Trujący
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Gengar został wystawiony do liderskiej walki przeciwko Oranguru. Mimo Gigantamaxu przegrał z przeciwnikiem.

Imię:
Gatunek: Drakloak
Typ: Smoczy/Duch
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:Allister złapał Drakloaka, gdy ten mierzył się z Toxicroakiem Shield. Na jego głowie znajduje się dodatkowy Dreepy.

.

[/su_tabs]
Share

Translate »