Aliana

Wstępne informacjeOpisPokemony

Aliana
Imię: Aliana (jap. アケビ Akebi)
Klasa Trenerska: Członek Zespołu Rocket
Płeć: Kobieta
Ranga: Naukowiec

W serii XY Aliana pojawia się wraz z innymi członkami zespołu Flare, aby zdobyć mega bransoletę X’a. Za pomocą Pyorar’a podpalili mu dom. Nie wzięli jednak pod uwagę młodej Kangaskhan X’a, która ewoluowała i uratowała swojego trenera. Z łatwością pokonała Pyorar’a Aliany co spowodowało, że zespół Flare wykonał odwrót.

W mieście Aquacorde, podczas pobytu X’a i jego przyjaciół w pensjonacie (Inn), ukradli Kangę X’a. Trener próbował użyć mega ewolucji, ale nie udało się, gdyż nie było w pobliżu Kangi. Zaatakował więc Alianę i Mable za pomocą Chespina.

Po ucieczce Aliana wraz z Mabble wróciły do kryjówki Zespołu Flare. Tam rozmawiały z Xerosikiem. Mężczyzna skrytykował za niepowodzenie ich misji.
Później Aliana, Mable i Celiosa na kamerach obserwowały X’a i Emmę, którzy próbowali przemknąć się do sekretnej bazy. Aliana zauważa dziwne zachowanie u Celiosii, dlatego Bryony postanowiła doprowadzić kobietę do nieprzytomności. Ta stwierdziła, że ich towarzyszka za bardzo przeciążyła swój umysł przy kontrolowaniu innych ludzi za pomocą mocy Aegislasha.
Po tym, jak X i jego przyjaciele powstrzymali ostateczną broń, Aliana i Mable ruszyły na pomoc z Bryony, która walczyła z Y.
Podczas walki Xerosica z X’em przy Wiosce pokemonów, dziewczyny obserwowały wszystko za pomocą tabletu. Gdy uświadomiły sobie, że mężczyzna sobie nie radzi, postanowiły mu pomóc. Aliana na swojego przeciwnika wybrała Y. Jednak walkę przejął Trevor, który pozwolił uciec Y, a sam pokonał Bryony. Kobieta zaatakowała chłopaka, jednak szybko się wycofała, gdy z odsieczą przybył Tierno i Shauna.

Pokemony, które posiada:

Imię: –
Gatunek: Pumpkaboo
Typ: Duch/Roślinny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Pumpkaboo został użyty w Wiosce Pokémon przeciwko Y i Trevorowi.

.

Diggersby

Imię:
Gatunek:
Diggersby
Poziom:
???
Płeć:
Samica

Opis: Diggersby została użyta w mieście Aquacorde. Tam wzięła małego Kangaskhana jako zakładnika. Została użyta do walki przeciwko Chespinowi X’a – przegrała. W drodze do Wioski Pokémon zmierzyła się z Greninją Y, jednak została pokonana przez „ostry liść” Flabebe Trevora.

 

Pokemony, które miała:
Pyroar
Imię:
Gatunek:
Pyroar
Poziom:
???
Płeć:
Samica

Opis: Pyroar był Pokémonem pożyczonym od Malvy. Została użyta do spalenia domu X’a, by móc odebrać chłopcu Mega Pierścień. Pokonała Kangaskhana X’a. Jednak poległa przez jej dziecko – Kogaru. Gdy misja się nie powiodła Pokémon wrócił do swojej pierwotnej trenerki.

Share

Translate »