Alder

Wstępne informacjeOpisPokemony

AlderImię: Alder (Jap. アデク Adeku )
Płeć: Mężczyzna
Miasto rodzinne: Miasto Flocessy
Klasa trenera: (były?)Mistrz Pokemon w Unovie
Więzi rodzinne: Benga (wnuk)

AlderAlder pojawił się w serii Black/White, w której przypłynął (na swoim Boufalandzie) do miasta Nimbasa. Tam mężczyzna spotkał się ze swoim uczniem – Marshalem. Mężczyźni mieli ocenić nową rozrywkę Nibasy jakim jest Metro Walk. Alder, nie mogąc doczekać się przyjścia Burmistrza, rozpoczął walkę z Marshalem. Ostatecznie mężczyzna wygrał.
W trakcie spaceru mężczyzna napotkał na wiele dzikich pokemonów, które chciały się z nim bawić (mężczyzna posiada aurę przyjazną dla wszystkich pokemonów).
Alder tak się wciągnął w zabawę, że ostatecznie nie spotkał się z burmistrzem. Człowiek zapytał się White dlaczego chce wypróbować Metro Walk. Kiedy dostał w odpowiedzi, że dziewczyna chce dowiedzieć się dlaczego jej pokemon opuścił ją, człowiek bardziej przekonał się do argumentów White, niż Blacka.

Później, Alder spotkał się z Marshalem na drodze nr 6. Jego przyjaciel chciał przekonać mężczyznę, by ten nie rezygnował z tytułu Mistrza Pokemon. Alder jednak nie dał się przekonać.
Rozmowa została przerwana przez N’a, który wyzwał na pojedynek Aldera. Przy okazji obraził człowieka, jak i Ligę Pokemonów nazywając to wszystko głupotą. Odgłosy walki ściągnęły Blacka, White i Iris. Tam dowiedzieli się, że człowiek stracił już trzy pokemony. Ostatecznie człowiek przegrał dzięki kombinacji ataków Zoury i Bubu.

Po porażce mężczyzny, Alder zniknął i nie pojawił się na zawodach Ligi Pokemon. Zespół Plasma wykorzystał ten fakt do celów zwiększenia libertacji pokemonów oraz zmniejszenia liczby widzów organizowanych igrzysk.

Pokemony, które posiada:
Accelgor
Dane

Opis:

Bouffalant_Adventures
Dane

Opis:

Escavalier_Adventures
Dane

Opis:

Vanilluxe_Adventures
Dane

Opis:

Share
Translate »