Admin Zespołu Flare

Wstępne informacjeOpisPokemony


Ekskluzywni członkowie Zespołu Flare (フレア団のかんぶ Team Flare Executive)
Płeć: Obie

Pierwszy z adminów Zespołu Flare pojawił się na trasie nr 5. Tierno przez przypadek wpadł na kobietę, która upuściła listę z planem przejęcia fabrykę Pokeballi. Tierno walczył z wrogiem w celu jej powstrzymania. Z pomocą X’a chłopak mógł ją pokonać i powstrzymać ją przed przejęciem fabryki.

Kolejnym adminem był mężczyzna imieniem Chalmers, który zaatakował Gurkinna, by móc w ten sposób wyciągnąć tajemnicę mega ewolucji dla jego przełożonego. Pokonał człowieka ale został pokonany przez Dianthę – jedną z uczennic Gurkinna.

Potem Chalmers pojawił się w zaadaptowanym więzieniu dla mieszkańców Vaniville. Zmagał się z problemem wiecznie uciekającej ze swojej klatki Grace. W tym celu człowiek zarządził wymianę zamków w klatce kobiety.

Następnie pojawił się w obecności kobiecej admin oraz Delphoxem Malvy. Ich zadaniem było doglądanie przechwyconych pokemonów, z których miała zostać wyssana energia na trasie nr 10. Ich plan nie powiódł się, ponieważ przeszkodzili im w tym Alexa, Viola, Clemont, Bonnie i Yvette.

Pokemony, które posiada:

Imię: ???
Gatunek:
Typ:
Poziom: ???
Płeć: ???
Opis:
Share
Translate »