Admin Zespołu Flare

Wstępne informacjeOpisPokemony


Ekskluzywni członkowie Zespołu Flare (フレア団のかんぶ Team Flare Executive)
Płeć: Obie

Pierwszy z adminów Zespołu Flare pojawił się na trasie nr 5. Tierno przez przypadek wpadł na kobietę, która upuściła listę z planem przejęcia fabrykę Pokeballi. Tierno walczył z wrogiem w celu jej powstrzymania. Z pomocą X’a chłopak mógł ją pokonać i powstrzymać ją przed przejęciem fabryki.

Kolejnym adminem był mężczyzna imieniem Chalmers, który zaatakował Gurkinna, by móc w ten sposób wyciągnąć tajemnicę mega ewolucji dla jego przełożonego. Pokonał człowieka ale został pokonany przez Dianthę – jedną z uczennic Gurkinna.

Potem Chalmers pojawił się w zaadaptowanym więzieniu dla mieszkańców Vaniville. Zmagał się z problemem wiecznie uciekającej ze swojej klatki Grace. W tym celu człowiek zarządził wymianę zamków w klatce kobiety.

Następnie pojawił się w obecności kobiecej admin oraz Delphoxem Malvy. Ich zadaniem było doglądanie przechwyconych pokemonów, z których miała zostać wyssana energia na trasie nr 10. Ich plan nie powiódł się, ponieważ przeszkodzili im w tym Alexa, Viola, Clemont, Bonnie i Yvette.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Flygon
Typ: Ziemny/Smoczy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Flygon został użyty do transportu drogą powietrzną przez adminkę Zespołu Flare. Zmierzył się z pokemonami X’a na trasie nr 5 – został pokonany.


Imię:
Gatunek: Skrelp (wiele)
Typ: Trujący/Wodny
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Chalmers ma wiele Skrelpów, które zostały użyte przeciwko Gurkinnowi, zatruwając go. Zostały pokonane przez Lucario Korriny.


Imię:
Gatunek: Dragagle
Typ: Trujący/Smok
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Dragalge została wystawiona do walki przeciwko Gardevoirowi Dianthy, jednak przeciwnik pokonał ją.

Share

Translate »