2018 – Podsumowanie

To była przejażdżka! Rok 2018 już za nami, wręcz przebiegł między naszymi oczami. Wydawałoby się, ten rok szybko nam zszedł, ale w jego czasie naprawdę dużo się działo – aż nie wiadomo od czego zacząć.

Najważniejszym wydarzeniem na naszej stronie niewątpliwie jest Oficjalne wyjście z wersji BETA, wiązało się to z ogromną pracą naszej najlepszej administratorki – Nid. Dzięki jej poświęceniu udało się zrealizować najważniejszy cel naszej strony – stworzyć największą bazę wiedzy na temat mangi pokemon special, opis każdego odcinka, opis każdej postaci i listę wszystkich pokemonów – jednym słowem wszystko!

Dzięki temu, zwolniły nam się priorytety, i dzięki pomocy jakże niesamowitego Artura, zaczęliśmy skupiać się na innych mangach pokemon.
W roku 2018 napisaliśmy prawie 100 wpisów o naszych tłumaczeniach i wydaniach, przetłumaczyliśmy tysiące stron mangi, a dzięki waszemu wsparciu, zaczęliśmy gromadzić dotacje i kupować mangi nawet z Japonii!!

Najważniejszymi mangami w tym roku były Pokemon Saito oraz manga o historii Satoshiego Tajiri – twórcy pokemonów. Nie mówiąc o zakupionych mangach na postawie filmów pokemon, oraz doujinów, robionych przez fanów.
Zaraz po otwarciu pokespecial.com.pl na nowo, Nid zaczęła poszerzać stronę o artykuły dodatkowe i felietony, możemy się spodziewać więcej już w przyszłym roku.
Zorganizowaliśmy konkurs, w którym można było wygrać gadżety pokespecial, oraz otworzyliśmy całkowicie nowy dział Azyl
Wspólnie w ciągu roku zebraliśmy ok. 400zł – to nam starczyło, aby kupić potrzebne mangi!
Naprawdę bardzo dziękujemy za wsparcie wszystkich, którzy zaangażowali się w rozwój strony, i dziękujemy też naszym czytelnikom, bo to dla was mamy cały czas działać i rozwijać się.

A co czeka nas w przyszłym roku 2019? Sprawdźcie sami!

Share
Nigdy nie lubiący pisać o sobie celebryta internetowy. W fandomie pokemonów od niepamiętnych czasów. Fan muzyki trudnej w odbiorze oraz kradziej zainteresowań. Artysta śłitaśnych stworków i w ogóle osoba z ogromną kreatywnością.